Zagrevanje za E3 2013 - Lista igara

Ma da ovo je cista laz jedino u sto sam siguran je na ms presici ce da bude bf4, cod:Gosts,Halo,Forza,Ryse,QuantumBreak i vjerojatno bi se moglo desit da crytek pokaze Homefront 2 u svrhu benchmarka XO-ta posto svi znamo kako je crytek priklonjem ms-u kao i EA

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Iako je ovo verovatno fake, opet, ima nekih stavki koje su koliko-toliko realne, među kojima su Banjo-Kazooie ili Killer Instinct, jer je rečeno da će Rare KONAČNO izvaditi jednu od starijih igara iz naftalina, zatim predstavljanje multiplatform next gen igara, poput Witcher 3, Dying Light, itd.
Što se tiče Cryteka i Homefront 2, to nema nekog potencijala, jer originalnost ne postoji u toj priči, a niko neće kupiti igru da bi gledali grafiku, ako uopšte bude valjala u toj igri.

Da, zaboravih da dodam zašto je lista lažna, pa nema KINECT igara, kakva je MS konferencija bez Kinecta? :smiley:

Dobro istina bilo bi ljepo vidjeti third party igre poput witchera,no ipak me vise zanimaju te "velike"exclusive koje najavljuju jer ipak ih ima 15 komada a treba to sve prikazat,mada kako gledam oni ce sva tri dana biti na e3 ako sam dobr shvatio s tim da imaju jos neki 10.6 event dali to spada u e3 ili ne nezz ali pise next gen igre tako da tu mozda pokazu spec konzole i tzv benchmarke a ostale dane exclusive i third party igre

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Zna li se ista za UFC 4, da li se uopste naslucuje da ce biti na konferenciji?

EA je 9.maja izjavio da nova UFC iogra sigurno nece biti predstavljena do marta 2014. do tda se nicemu ne nadaj.
Bas ako te zanima

EA Games will not release its UFC game until after March 2014 - Bloody Elbow

Kakva lista :da:

EA UFC ce biti next gen igra, tj bice i za 360 i ps3 ali primarne su next gen konzole,nista pre 2014… :frowning:
Inace ne vidim gta 5 na listi, zar ne bi trebao da se pokaze gameplay?

ne rockstar je rekao da nece prisustvovati na e3.Nazalost:[ .Nekako me to vec pocinje zabrinjavati jer nismo vidjeli mnogo gameplaya i bombasticne adrenalinom ispunjene trailere

Oće li bit koja igra za trenutnu generaciju konzola? Nadam se da neće SVE biti za ps4 i Xbone

Pa ja mislim da je vecina igara za ovu generaciju.

Da pa bitno je znat da ms ima 10.6 next gen znacu sami next gen a nista drukcije nece biti niti na e3 s eventualnim izuzetkom za x360 kao vec pomenutu Fable:Anniversary

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

ovo je meni dovoljno da mi istera osmeh i zmarce u isto vreme :slight_smile:

evo vam i link za stream

CoD ce imati live stream

Activision has announced a pre-E3 “All Access” live stream of Call of Duty: Ghosts. On Sunday, June 9th at 11:00 a.m. Pacific, Activision will show off 30 minutes of new gameplay, behind the scenes footage, interviews and more.

Tune in to IGN on Sunday to watch the stream, and expect plenty of other Call of Duty: Ghosts news and impressions to come prior to E3 and during the show.
Pa eto ko voli nek izvoli ja cu pratiti najvise zbog toga jer ce biti na XO igrana

Ma zasrali su konzolu u MS-u… Sada PS4 nije vise 33% jaci nego 60-70% jaci… I vec sada ima problema sa pregrevanjem… Tako da od konzole nema nista narednih 4-5 godina… Mogu da izbace sta god hoce kada niko to nece moci da igra, dok ne izadje na PC-u… A i sada je Wii U postao jaci od Xbox One… Posto su sve morali da spuste da se konzola ne bi pregrevala… Tako da ne prave vise next gen naslove nego naslove za segu ili nintendo 64 u odnosu na PS4 naslove… I Xbox One nema vise 1.2 teraflopsa nego 0.9, a ako se nastave problemi sa pregrevanjem smanjice jos… Tako da bolje i da ne izbacuju konzolu…

Šta je ovo? ko si ti i šta si uradio sa Milanom? MS da može da pogreši? Nemoguće…

Xaxaxaxaxa, e ludji si n’o sam mislio :smiley:

Ozbiljno? Ti još misliš da sam normalan? Ti si prva osoba koja mi je to rekla :smiley:

jesam je nesto neupucen, ili su ovo lazi??

MS having eSRAM yield problems with Xbox One manufacturing
I am not trying to bring out the MS Defense Force at me, but I’ve heard GPU clocks might be downgraded. 8-900 gigaflops for gaming. The APU is big. This isn’t 100% confirmed though and is being done to improve yields.
RUMOR: MS having eSRAM yield problems with Xbox One manufacturing - NeoGAF