Zagrevanje za E3 2013 - Lista igara

Evo jedne zanimljivosti koja nije direktno vezana za E3. Naime Crytek je na socijalnim mrezama za sutra 30 maj najavio iznenadjenje i predstavljanje neceg. Pa je moguce da to nesto vidimo i na E3. Spekulise se da je u pitanju direktan nastavak Crysis-a keca i da igra pokriva pricu kad se Nomad vrati na ostrvo nakon zavrsetka prvog dela. Igra bi trebalo da pokriva dogadjaje u Lingshenu opisane u stripu i sudbinu Nomada i Helene za koju kazu da joj glas opet pozajmljuje Claudia Black.

Inace od igara sa liste dosta toga cekam da vidim, ali ako bih birao jednu neka to bude Castlevania 2 posto kao sto rekoste sem onog jednog trailera nismo nista videli.

Splinter Cell: Blacklist
Watch Dogs

I ovo je potvrdjeno sa onog klipa Ubisofta.

Dosta igara iz liste cu odigrati ali najvise paznje pridajem Brothers: A Tale Of Two Sons!

Od naslova za novu generaciju sa ove liste nekako me zaintrigirao Quantnum Break.
Ocekujem i od Konami-ja da osim Fox engine-a prikaze i novu(unapredjenu)fiziku igraca u PES 14.Vreme je. :wink:
Brothers:A tale of two son ima potencijal da bude dobar naslov.Mehanika igre u kojoj istovremeno vodite bracu plus prica…meni deluje interesantno i emotivno.
Ocekujem dobre najave i za Wolfenstain,Deadpool…a kao veliki ljubitelj Mracnog Viteza jedva cekam i Arkham Origins. :slight_smile:

Bogat program zaista, najvise me interesuje Da3 mada ima i drugih potencijalno vrhunskih naslova. Definitivno jako vazan dogadjaj.

Sent from my GT-S6500 using Tapatalk 2

Mirrors Edge 2 se najavljuje i to ni manje ni vise kao,Xbox One ekskluziva!

Voleo bi da vidim neko iznenadjenje tipa Kotor 3(ili neki drugi star wars naslov),novi mk i novi unreal tournament,ali cuo sam da nema nista od njega :mad:.

Pa EA je rekao da će predstaviti Star Wars igre ne E3, ali da nijedna neće biti gotova u toku ove godine, što je i dobro, bolje da rade na njima nego da ih izbace polu-gotove. Novi MK će sigurno biti na novoj generaciji, sad kada će biti je dobro pitanje. A što se tiče Unreal Tournamenta, ko zna, možda ga ožive kada ponestanu ideje, to je postala praksa sada

To bi bilo neprocenjivo posto su brzi arena shooteri izumrla vrsta.

E pa vidis to mi je promaklo,hvala na postu uleposao si mi dan :smiley: :beer:.Inace bio bi dobar novi unreal to je igra mog detinjstva :D,mislim na prvi deo,dosta brza i zanimljiva,jedna od retkih gde su potrebni nadljudski refleksi i ekstremna vestina za razliku od danasnjih sutera.
@padawan-Nazalost je tako,ali ko zna sta epic jos kuva u njihovoj kuhinji :D.
Oh da zamalo da zaboravim na mk,u posledje vreme samo njega pikam na boxu i malo mi je dosadio ocu novi deo,pogotovo kad vidim kako je injutice dobro ispao :D.

Najskorija igra koja je bila makar malo slična UT i Quake je bio Nexuiz, koji nažalost više ne može da se igra, jer su pogašeni serveri, otkad je THQ bankrotirao

Nexuiz je bio uzasan… Jedino da se covek vrati na Quake Live, nema druge,

Nije bio baš užasan, imao je problema, ali je bio ok kao igra, imao je dobre mutatore, koji su mogli da baš uj*bu protivnika ili da pomognu tebi na račun tvojih saigrača.
Ali bi zaista trebali da naprave jednu Quake ili UT-like igru sa AAA budžetom

Samo Castlevania: Lords of Shadow 2 me interesuje :slight_smile:

Microsoft could be looking to make a whole bunch of potentially huge announcements at E3 2013 next week if a leaked screengrab of the platform-holder’s schedule for the show turns out to be kosher. Spotted by a forumite on NeoGAF, the image is of unknown origin, so could well be fake. But given that some of the listed games are real and have been formerly announced, it could equally be the real deal. In the image, you’ll see Forza Motorsport 5 and Quantum Break, which have previously been announced for Xbox One. There’s also Halo: Spartan Assault, which we happen to know is an actual thing. Come back tomorrow for answers on that one. Banjo-Kazooie, Halo 5, Dead Rising 3 and Fable IV also feature in the image, indicating that if the picture is real, Microsoft could be gearing up for a barnstorming E3 presser. Here’s the list of games according to the NeoGAF post:

  • Halo 5

  • Killer Instinct

  • Banjo-Kazooie: Grunty Land

  • Forza Motorsport 5

  • Quantum Break

  • Halo: Spartan Assault

  • Ryse

  • Fable IV

  • Crackdown 3

  • Fortnite

  • Dead Rising 3

  • Call of Duty: Ghosts

  • Battlefield 4

  • The Witcher 3: Wild Hunt

  • Dying Light

  • Prey 2

  • Homefront 2

  • Beyond Good & Evil 2

  • Mirror’s Edge 2

  • Rainbow 6: Patriots

  • Brother in Arms: Furious Four

  • League of Legends

    Of course, as nothing has been confirmed as yet, file this one under ‘rumour’. All will be officially revealed at E3 in La La Land next week.

Ako je verovati ovom spisku iznad, onda će MS prezentacija biti interesantna i u isto vreme WTF.

Znači Halo 5, Killer Instinct, Banjo-Kazooie, Forza 5, Quantum Break, Halo: Spartan Assault, Ryse, Fable IV, Crackdown 3 su sigurno ekskluzive, kao i Dead Rising 3, ako je verovati osobi koja je ovo postovala na NEOGAF a šta su ostalih 5 ekskluziva, ako je Halo: Spartan Assault uopšte igra? Gde su ti novi IP? Rečeno je da će od 15 ekskluziva 8 biti novi IP, na ovom spisku su jedine novine Quantum Break i Ryse…

Dopuna sa NEOGAF:

Capcom Next gen lineup:

Dead Rising 3 (XB1 exclusive. Capcom Vancouver)
Dragon’s Dogma 2 (PS4 exclusive, DD team doing it)
Darkstalkers Reborn (Wii-U Exclusive. Funded by Nintendo, Dimps + Ono)
Marvel Vs Capcom 4 (Both. Eighting + Capcom. Also “Expandable” and also allegedly taking advantage of Microsoft’s E-Sports platform tools they gave to developers)
Megaman (both consoles, PC and done by “A very good US developer who you won’t expect but would be very happy to hear is doing it”)
New IP from Capcom Vancouver
New IP from Ninja Theory

Ovo je, naravno, možda fake, tako da ovaj spisak ne mora značiti ništa, mada se desio sličan fail pred prošli ili pretprošli E3, kada je otkriven Halo 4 i Halo: Anniversary

Lepo zagrevanje a kada dodje do samih igara cekacemo jos godinu dana da ih probamo, kako vesto navlace…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Naravno, ko da nikad nisi gledao E3 :smiley: Mislim, evo, sad igramo Beyond Good & Evil 2, The Last Guardian i Final Fantasy Versus XIII :slight_smile:

cemu dd2 da bude ps4 ekskluziva?Takodje Dead rising 3,aj da je bar neki novi IP pa ok,nego stari naslovi koji su bili na svim platformama pa ce od sad biti ‘‘kao’’ ekskluzive…

inace sto se tice igara prvo sto bih voleo da vidim je dying light,mirors edge 2 i witcher.

takodje svaka godina je duplo bolja od prethodne,eto sledece godine vecina ce tesko postici da odigra sve naslove,a bice ih samo tako i to izuzev next gen-a pa vi vidite…

Nadam se da ova lsita nije tacna jedino sto me ovde zanima je halo 5 i fable,cak nema ni novih gearsa.

To ti nije pravilo, već zavisi od godine do godine, reći da će sledeća godina biti bolja od ove i slične izjave su bez osnove, kako bude koja godina stizala, tako će se sve igrati i naći će se vremena, ako se želi.