Zagrevanje za E3 2013 - Lista igara

Dve nedelje nas dele od kako novinari kažu istorijskog E3 sajma, pa sam odlučio da napravim listu igara koje će se pojaviti na ovom sajmu. Neke od ovih igara su već potvrđene da će biti prikazane dok o nekima se za sada spekuliše.

Ovo je lista igara za Xbox 360 i Xbox One. Ostale Platforme ćemo naknadno ubaciti u drugoj temi.

Mala legenda liste:

Imena sa boldovanim tekstom - igre koje su već potvrđene da će biti prikazane
Imena sa običnim tekstom - igre koje još nisu potvrđene da će biti prikazane
Imena sa plavom bojom - Xbox 360 / Xbox One ekskluzive

**Assassin’s Creed IV: Black Flag **
Batman: Arkham Origins
Battlefield 4
Blood Knights
Bound By Flame
Brothers: A Tale Of Two Sons
Call Of Duty: Ghosts
Castle of Illusion Starring Mickey Mouse HD
Castlevania: Lords of Shadow 2
Dark Souls 2
Deadfall Adventures
Deadpool
Destiny
Disney Infinity
Dragon Age III: Inquisition
Dying Light
Dynasty Warriors 8
Farming Simulator 2013
FIFA 14
Forza Motorsport 5 - Xbox One
Killer Is Dead
Lightning Returns: Final Fantasy 13
Lost Planet 3
Magic: The Gathering Duels of the Planeswalkers 2014
Madden 25
Magrunner: Dark Pulse
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Metal Gear Solid Ground Zeroes
Mistborn: Birthright
Muramasa Rebirth
Murdered: Soul Suspect
NBA Live 14
Need for Speed: Rivals
Phineas and Ferb: Quest for Cool Stuff
Project Cars
Pro Evolution Soccer 2014
Rayman Legends
Quantum Break - Xbox One
Ryse - Xbox One
Sacred 3
Saints Row 4
Sherlock Holmes: Crimes and Punishments
South Park: The Stick of Truth
Splinter Cell Blacklist
State of Decay
Super T.I.M.E. Force - Xbox 360
The Bureau: XCOM Declassified
The Dark Eye: Demonicon
The Wolf Among Us
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
Thief
Watch Dogs
Wolfenstein: The New Order
Yaiba: Ninja Gaiden Z
Young Justice: Legacy
Zumba Fitness World Party

Kako će neke igre u narednim danim biti potvrđene da će biti prikazane tako ćemo ih boldovati i naravno dodavati neke nove koje će biti najavljene u narednom periodu.

Koju igru očekujte najviše da vidite na ovogdišnjem e3 sajmu?

Sa liste, Rayman, South Park i Dark Souls 2. Zanima me ipak najvise da vidim jos uvek nenajavljene ekskluzive kako bi se ucutkala oba tabora fanbojeva. Ali nesto mi govori da ce tek tada da se rasplamsaju strasti…

Ali za njihovu buducnost ne brinem toliko bez obzira na katastroficna predvidjanja. Vise bih voleo da Nintendo na svom skromnom standu prikaze nesto sto ce omoguciti Wii U da prezivi.

Au kakvih igretina ima.
Mnogo mi je cudno NIJEDNA 360 eksluziva.

“Priprema” za next-gen

Glavna igra za mene na E3 je Dark Souls 2, ostalo manje-više, Rayman se već zna da će biti dobar, Batman će valjda isto biti dobar, ovo ostalo mi je meh, šta bude, biće

Super T.I.M.E. Force - Xbox 360

ovo je 360 ekskluziva

XBLA
mislio sam na neki ozbiljniji naslov
BTW: novo ime :stuck_out_tongue:

Pes 2014 je potvrdjen za E3.
Realno ocekujem najvise od njega.Nadam se da nece razocarati.
Fifa ce biti ista kao 13,i samim tim pes moze da napadne lako.
Raduje sto na njemu radi Fox endzin,dobijamo potpuno nov pes! Ovaj do sada je bio kriminalno los.
Raduje i to sto je lider za pes mladjahni Japanac,koji izgleda da zna posao i sta ljudi zele!

I zivo me interesuje na sta ce Nba live 14 da lici :smiley: :hihi
Ne znam,zasto se trude,nema sanse da skinu 2k sports tj Nba 2k.

Sto se E3 tice,jedva cekam,strimovi,prezentacije,lozenje,euforija,nista jace.A onda u avgustu Gamescom,samo gemplej :slight_smile:

Daj bre mani se, ko još igra PES ili FIFA-u? :smiley: :lol: :slight_smile:

A što se samog E3 tiče, imam osećaj da će ovaj E3 biti jak kao što je i bio 2005-e, can’t wait! :slight_smile:

:wink:

Inace od ovih igara sto jos nisu potvrdjene da ce biti,najvise ocekujem od South Parka,Raymana i AC-a.

Destiny, i Arkham Origins. Naravno, cekaju se i igre za Xbox One, da vidim na sta ce to sve da lici

Interesuje me jedino da vidim kako izgleda Dragon Age III: Inquisition ,za Dark Souls 2 vec postoji gameplay video tako da znam otprilike sta mogu da ocekujem od nastavka.U svakom slucaju sam vise zainteresovan da vidim igre za novi xbox ,uglavnom zbog grafike

Pa nije ih bilo ni kad je bila u jeku (ne mnogo), sta ce sad da traze ekskluzive na toj, kad se koncentrisu da prodaju next-gen?
Sa ove liste me najvise zanima najava Castlevanie, nesto ne vidim da je jos neko pomenuo. Videli smo trejler, ali od tada tisina i nikakva informacija. Pretpostavljam da se ceka E3. Najavljena je i za pc, ali mislim da ne moramo da ocekujemo neku jacu grafiku, vec samo port, posto je to ionako igra za konzole, ali videcemo.
A jedva cekam i Castle of Illusion HD, da vidim sta su zamislili, bas me raduje, kao klinac neki se osecam. :smiley:
Destiny ce biti iznenadjenje, i voleo bih da vidim kako funkcionise Ryse, jer ima dobar trejler, i lepo izgleda.
I prosto bih voleo da su uspeli sa NBA Live-om. Jeste im 2k uzeo tron, ali secam se i drugih vremena, pa bih dao sansu ukoliko su se potrudili. Vise igram kosarku sa drustvom nego fudbal, tako da me to jedino i zanima.
I nindza kornjace i wolfenstein naravno. :smiley:
Mislim da ce ovaj E3 da razbije, jer sad konacno imaju dooosta da pokazu, da imam sansu voleo bih da odem na ovaj.
Ostale igre ocekujem i bez da ih pomenem, ali par su toliko puta pomenute da ono, znamo da ih svi zeljno iscekuju pa cemo i to videti.

Assassin’s Creed 4: Black Flag
Rayman Legends
South Park: The Stick of Truth

Potvrdjeno!

I mene zanima Castlevania: LoS2 i MGS V, sto se tice trenutnih konzola, a od next gen games, sve me zanimaju :smiley:

Edit: The Evil Within takodje s nestrpljenje ocekujem, ali sumnjam gameplay-a da ce biti.

Mene najvise zanima nova Castlevania, MGS V, novi wolfenstain i novi Batman. Zanima me isto i ovaj Murdered: Soul Suspect, samo smo jedan teaser do sad videli a i nema nesto puno detalja…

Battlefield 4
Castle of Illusion Starring Mickey Mouse HD
Destiny
Rayman Legends
Quantum Break - Xbox One
Thief 4
Je ono sto ja cekam da vidim… Tu se mogu i dodati one ekskluzive koje microsoft nije najavio…

Izdvojio bi Rayman Legends i Batman Arkham Origins. To su nekako dve igre koje ne mogu da docekam da igram. Pored njih tu je i Fifa 14 koju cu sigurno opet dugo igrati ali nmg bas nesto da izmisle manje vise je sve ocekivano. Forza 5 verujem da ce da nam stane dah opet :smiley: Generalno mislim da ce ovaj E3 da ubije kao sto kaze @Vid. Stvarno mislim da nema mesta za neke glupe prezentacije i ne bitne informacije jer sada imaju toliko toga da pokazu kako bi nam prodali te next-gen konzole :smiley: E pa da vidimo sta su nam to spremili i ko ce nas kupiti.

hvala nikolapfc, sto je postavio informacije o potvrdi igara. Nastavljamo dalje sa diskusijom, ako neko od vas ima neke potvrde nek slobodno napise, pa da pomogne sto boljem azuriranju teme.

Hvala

Treba dodati Lords Of The Fallen, jer je igra ipak i za Xbox One, a biće prikazana na E3

Prvenstveno bih voleo da me neka igra za One odusevi kao nekad Gearsi. Da krene voda na usta.

Sto se ostalih igara tice, zanima me sve sto bi se moglo i ocekivati, u skladu s mojim tendencijama. Samo se nadam da je **Dragon Age III **naucio lekciju i vratio se na pravi put, posto mi je original ostao u toplom secanju. (se tako kaze?)

Takodje se nadam da ce treci **Lost Planet **ispasti sleeper hit koji ce nas sve neocekivano oduseviti, posto je drugi deo onako ispustio loptu.

I naravno Dark Souls 2, ali covece. Jos se secam patnje.