XBR Shop - Prodaja Xbox Live Gold Kartica i Microsoft Poena

E ajde ako moze da skeniram uplatnicu, malopre sam uplatio, pa da vam posaljem skeniranu uplatnicu na meil, pa da dobijem kod veceras ako moze? Bilo bi lepo, stvarno mi hitno treba! Pozdrav.

Moze kod? Uplacen juce.

Sve sređeno! Uživaj.

Zasto ne biste nabavili preko ovih veoma su povoljni pa onda ih postavite ovde…
Xbox Live 12 Months GOLD PL/EU/US Subscription Card
Xbox Live 4200 Points EU Card XBOX360 - Xbox

Poslao sam E-Mail za 1200 Microsoft Poena!

Odgovoreno

Poslat e-mail sa zahtevom! =]

Poslao sam mejl jos juce u 3, sta je sa odgovorom? Treba mi hitno kod.

Poslat meil.

Poslao sam mail za 3 meseca golda molim vas odgovorite da bi uplatio u ponedeljak.

Sve odgovoreno

Podatke za uplatu na PM - 12 meseci Xbox Live Gold. eu region…

Poslato

Dobijen kod, samo meni istice live 9.10, a vidim ima neki bonusi ako se ranije obnovi membershim, jer mogu ja taj kod da iskoristim dan-2 ranije ili da sacekam da to istekne pa tada da aktviram?

Možeš da ga aktiviraš kad god želiš jer ti se to doda na postojeći Live. Ako si uneo kod za 3 mesecal Livea, to će ti se dodati na trenutno stanje. Dakle, ako ti imaš još 29 dana do isteka i sada dodaš tri meseca, imaćeš 29 dana + 3 meseca.

Ja sam uzeo prsoli na godinu dana i sada na godinu, ali mislim da kada mi je ostalo jos 30 dana da sam neku opciju “ugasio” za automatski nastavak, tako da mislim da treba da sacekam jos ova par dana da isteknu i da tada produzim na jos godinu

Ipak radi po Robotnjikovim upustvima, izvinjavam se na smetnji

Pazi, ti možeš bez problema imati i “natočeno” 5 godina Live-a ako hoćeš, jer ti se samo meseci dodaju, nisu vezani kalendarski, nego od trenutka kada ih dodaš.

OVA TEMA JE ZAKLJUČANA I SVE INFORMACIJE U VEZI XBOX LIVE GOLD I CREDIT KARTICA POTRAŽITE OVDE: Prodaja Xbox Live Gold i Gift kartica