Prodaja Xbox Live Gold i Gift kartica

NOTE: ZBOG KONSTANTNOG MENJANJA KURSA EVRA I DOLARA ZA NEKE CENE KARTICA NAJBOLJE JE DA NAM POŠALJETE EMAIL I TAKO SAZNATE POSLEDNJE CENE. Hvala na razumevanju!

Do kraja 2013. Microsoft će potpuno izbaciti iz upotrebe Microsoft ponene i umesto njih će se (pored direktne kupovine sa Xbox Live Marketplacea) se koristi valuta zemlje za koju je vaš nalog vezan. Ako nemate internet karticu ili je procedura za prijavu komplikovana, i dalje će postojati opcija da “natočite” sredstva na vaš nalog i onda ih dalje koristite za kupovinu igara i DLC sadržaja. U ponudi imamo sledeće pre-paid kartice:

##XBOX LIVE KREDITI / CREDITS / GIFT CARDS

UK (SAMO ZA NALOGE REGISTROVANE U UK)
VREDNOST KARTICE:
15₤
25₤
50₤

EU (SAMO ZA NALOGE REGISTROVANE U EVROPI)
VREDNOST KARTICE:
10€
25€
50€

USA (SAMO ZA NALOGE REGISTROVANE U UNITED STATES)
VREDNOST KARTICE:
10$ - 10 EUR
15$ - 15 EUR
20$ - 20 EUR
25$ - 25 EUR
40$ - 40 EUR
50$ - 50 EUR
60$ - 60 EUR
70$ - 70 EUR
100$ - 100 EUR

##XBOX LIVE GOLD Kartice
Ove kartice rade za sve regione!
3 meseca Xbox Live Gold kartice - 14 eur A K C I J A (dok traju zalihe)
12 meseci Xbox Live Gold kartice - 45 eur

##Porudžbine
emaiil-om na: [email protected]

NAPOMENA:
Evro se obračunava po gornjem kursu Banca Intese na dan porudžbine http://www.bancaintesa.rs/code/navigate.aspx?Id=21

F.A.Q.
Kako da unesem/iskoristim code sa kartice?
http://support.xbox.com/en-US/billing/prepaid-codes/redeem-prepaid-codes

1 Like

Kratko obaveštenje da Microsoft ukida Microsoft points i da prelazi na prepaid kartice koje imaju određeni novčani iznos (10, 20 ili 50$/EUR/Pounds)

Samo da pohvalim robotnjika, stigao mi Live 12 meseci + Gift kartica i naravno sve radi bez problema. Hvala!

Posto je meni live prijavljen na onoj adresi iz Londona koju sam naso ovde na forumu pretpostavljam da XBOX LIVE KREDITE uzmam za naloge registrovane u UK, izvinjavam se na idiotskom pitanju, igram samo originale i ne bi da sejebm nesto, unapred hvala

Tako je, ista je stvar kao i sa MS poenima, kupuješ za isti region na kojem ti je profil

robotnjik , mozes li mi odgovoriti na pm u vezi ovog Live gold ?

Dakle, narudžbine funkcionišu ovako:

  1. Pošalje se email na [email protected] sa informacijom o tome šta hoćeš da kupiš (npr karticu za 3 meseca Xbox Live Gold)
  2. Mi tebi pošaljemo uputstva za uplatu
  3. Kada izvršiš uplatu, pošalješ nam email da je uplata izvršena
  4. Mi proverimo online i ako je sve ok, šaljemo ti kodove na email.

Ako se uplaćuje preko banaka, proces traje sat vremena max, ako ide preko Pošte, potraje nekoliko sati jer Pošta sporije proknjižava sredstva.

1 Like

brale samo nesto sporo odgovori idu sa ovog maila

Aha, pa da, glupi praznik i nedelja…

Poslao sam vam E-Mail za 15$ - 12.5 EUR (United States Region)

Jel imate u ponudi i dalje Xbox Live Gold 12 Meseci?

Da, imamo.

Poslao sam mail da saznam najnovije cene i verovatno kupujem gift karticu za 50 EUR, ali nema odgovora.
Jel’ i dalje prodajete gift kartice ? Ako da, molim vas proverite mail .

Jel se i dalje baviti ovim?

1 Like

Da. Pošalješ mail na [email protected] sa detaljima porudžbine.

Da li i dalje imate gift kartice za xbox, poslao sam mail pre par dana

Zanima me kako da vidim gde mi je xbox registrovan