XBR PS Gameshare

Kad radis sa ok ljudima, nije nista problem, a i ako se slucajno pojavi, vrlo brzo se resi. Ja uredno vodim evidenciju o svim nalozima i cuvam ih na jednom mestu. Upisem da li je gost ili nosioc, od koga sam uzeo, ko je radio share i kome sam je prosledio/zamenio (i za koju igru sam menjao). Kada bi svi to radili, a sa druge strane bili fer i posteni, niko ne bi imao probleme… Samo pohlepa ljudi…

Nisam nikada uzimao naloge ili radio share sa nekim ali zelim sa drugarom da uzmem neke igre ovih dana i posto nemamo iskustva sa tim zanima me kako dolazi do onog katanca koji se pojavi na igri i kako se on rjesava u slucaju da do njega dodje? Ako lik od kojeg smo uzeli promjeni sifru ili tako nesto? Izvinjavam se ako je vec bilo pisano ranije, nisam nasao.

Hvala puno. :smile:

Katanac se zna desiti i kada se ne promeni sifra. Pisao sam o tome, ali ponovicu. Ako uzimate drugar i ti igru sa PS Store-a, onda je to sigurno potpuno (osim ako te drugar ne zavrne). I tada moze doci do katanca kod gost naloga.
Ja to resavam tako sto se izlogujem iz svih profila i udjem samo u gost i nakon toga obicno nestane katanac. Ukoliko to ne uspe, restartujem konzolu. Ono sto jos trebas da uradis (bar meni pomaze), jeste da kad udjes u profil, sacekaj koju sekundu samo da ga ucita kako treba i tek onda prebaci na ikonu igre. Mnogi ce reci da to nema veze (mozda zaista i nema), ali meni su se katanci znali pojaviti kad udjem na profil i ne pustim ga da ocita licence vec odmah prebacim na ikonu igre, gde zaticem katanac. Kada sacekam 5 sekundi da se ucita, obicno ne bude katanac. Restartovanje konzole je zadnji nacin i ako posle toga i dalje ima katanac, promenjena je sifra.
Na Razmeni je dosta dobrih ljudi koji ce ti to resiti kroz nekoliko desetina minuta. Retki su slucajevi bili da su nalozi pokradeni, ali ih je i bilo. Prilikom kupovine obavezno pitaj ko je druga strana i ko je radio share. Ima par proverenih likova, ali to ne znaci da drugi nisu ok ili nisu sigurni :slight_smile:

1 Like

Neko zainteresovan da podelimo fifu 19 za ps4?

Omasih temu :rofl::rofl:

Jel ima neko zainteresovan za share Uravel Two. Trenutno je 12$ na popustu ili paket prvog i drugog dela koji je 18$. Ja bi bio nosilac.

Takodje radicu share za RDR 2 i ja bi bio nosilac tako da ako ima neko zainteresovan za Guest-a neka se javi. (cisto informativno da se dogovorimo unapred)

Ima li neko zainteresovan za rdr share ja bi uzeo gosta, nekih 20,25 dolara bih dao. Propustio sam na razmeni par jeftinih dilova pa sam u potrazi.