XBR PS Gameshare

Gameshare za PS4
Pravila:

  • Pre nego sto uzmes igru, ostavi i neku svoju (nemojte ostavljati igre koje su dzaba bile preko PS+)
  • Nalog koji ostavis NE sme da bude poreklom sa SpaceNET-a ili njemu slicnih sajtova, ne zelimo rizikovati ban zbog jedne igre
  • Postovanje slotova! Nemojmo drugim ljudima praviti problema
  • Samo za aktivne clanove foruma!
  • Vremenski smo ograniceni na naloge. U hodu cemo videti koliko, ali ne mozemo ograniciti Witchera i Uncharted na isti vremenski period.

Igre:

@Marko96
Need for Speed: 2015 (Nosilac) - Slobodan
Far Cry: Primal (Nosilac) - Slobodan
Mad Max (Nosilac) - Slobodan
NBA 2K17 (Gost) - Slobodan
Battlefiels 1 (Gost) - Slobodan
@Pleja
Little Nightmares (Nosilac) - Slobodan
The Hob (Nosilac) - Slobodan
Za njegove naloge se javite meni

@Akiris
Assassin’s Creed: Black Flag (Nosilac) - Slobodan
Trackmania Turbo (Nosilac) - Slobodan

@Vukan
The Last of Us (Gost) - Slobodan

@MikiMan
Bloodborne (Nosilac) - Slobodan
Until Dawn (Nosilac) - Slobodan
Uncharted Nathan Drake Collection i The Last of Us (Nosilac) - Slobodan
Doom (Nosilac) - Slobodan

@MitraljezaC
Firewatch (Nosilac) - Slobodan

@jahalang0112
Bloodborne Complete Edition (Nosilac) - Zauzet
Ratchet & Clank (Nosilac) - Slobodan
Shadow of Mordor (Nosilac) - Slobodan

Ja sam za, mislim da je ideja dobra. Samo treba gledati ko je provjeren clan, a ne da se neko tek registruje uzme igru pa da napravi problem.

1 Like

Naravno za. Ali kao sto rece saudin moraju da postoje i neki requirements-i da bi u opste prisao tako nekoj listi, a kamoli uzeo nalog.

Da je npr. clan toliko i toliko na forumu, nije pravio probleme, da je cesce na forumu (ne bas svaki dan) i da se naravno doprinese toj listi sa nekim nalogom. I naravno da neko proveren ili nekoliko proverenih clanova vodi to.

3 Likes

Evo i ja sam za ako sam stekao uslov za to “Clanstvo”. Trenutno nemam nista ali mogao bi pazariti nesto u skorije vreme na taj Fake account.

Svako ko zeli da uzme neku igru, obavezno i bez izuzetka mora da doprinese.
Staz na forumu je takodje bitan i ovde ce biti prikljuceni samo provereni clanovi.
Ja sam imao u planu da napravimo google docs i da svi mogu editovati, kad su sta uzeli itd, ali kao sto mitraljezac kaze da bi se izbegli problemi tipa on je promenio sifru, igrao je duze itd itd najbolje je da dvoje vode evidenciju o tome. Ja se prikavljujem da budem jedan od dvojice koji ce voditi evidenciju o ovome
Neka se javi i drugi odgovorni pored mene pa da napravimo evidenciju.
Ko hoce da ucestvuje, neka posalje podatke za nesto, a ja cu veceras editovati prvi post.
Nadam se da ce nas biti vise od 3-4

Ja bih sudelovao… Ali imam share sa jednim prijateljom na ps4… Inače zvuci extra

Share mozes imati sa koliko hoces ljudi…dve su razliciti accounti

Da znam ali posto je moj account kod njega primarni… Ne mogu tek tako sada deliti… Meni bi bilo drago da kada bi ustupio da još neko koristi igre koje ja imam a neko drugome trebaju… Ali nadam se da ce ovo uspeti…

Ja sam za.

2 Likes

Editovan prvi post. Ubacio sam neke svoje igre, pa se javljajte sa nalozima/predlozima i slicno…nadam se da cemo napuniti kolekciju igara kroz par dana

Editovao sam i ja prvi post, ubacio moje igre, ako ima neko jos nesto da ponudi, lupite reply, pa cemo ili @Marko96 ili ja ubaciti u prvi post.

1 Like

Poslao sam @Marko96 sa mojim skromnim doprinosom. Bice ih jos :slight_smile:
Odlicna ideja!

1 Like

Nemam konzolu, ali lijepa ideja, samo pazite se parazita, ima ih svugdje, razradite neki firewall :smiley:

Ubacicu se i ja , samo da dodjem do kompa.
Racunajte:
BLOODBORNE
Until Dawn
Uncharted 1,2,3 i TLOU .
Doom
Svi nosioci

2 Likes

Fino je krenulo. Ja cu doprineti cim budem imao nesto. U ovom momentu sem mog naloga nemam nista vise :dizzy_face:

Samo polako.

@MikiMan

Jel BB vanilla ili je sa old hunters dlc-om? ako je sa dlc-om, da li je account uk ili US? znam da smaram ali voleo bi da odigram taj DLC, a imam save na UK accountu. :smiley:

USA, bez DLC. Taj nalog sa DLC sto sam igeao, sam zajmio od naseg profe. :slight_smile:

i taj je US, tako da mrka kapa :smiley:

Ne vidim problem, ja imam UK main nalog i igrao bez problema. :slight_smile: