XBR PS Gameshare

nije uopste bitno koji je tvoj nalog nego koji je nalog igre. ako je igra recimo US, i ti je odigras imaces US save. kad bi sad nabavio UK nalog BLoodborne, ne bi ti radio save.

Igrom slucaja i tvoj i profin je US, pa si odigrao DLC bez problema.

Pa kreni opet od nule, sta ti treba 4-5 sata da se nalevelujes i predjes osnovni deo igre(natavno kada znas svaki kutak :joy:). Ionako DLC otkljucavas preko vikar amelije.
Ja u newgame +++ nisam mogao prvog bosa da predjem sa dva dobra saveznika, iz jedno 40 pokusaja.
Jer je bio teski OP, ja lvl 130 mozda, a trebao sam biti verovatno preko 200.
I tek kada sam krenuo od nule, stigao do zadnjeg bosa, tada ukljucio DLC.

@Marko96

A sto imas minuse na razmeni?

Neki klinac pre 5 godina kupi od mene lol account. Dam mu mail sifru maila, sve komplet…da bi on posle 3 meseca se meni javio i kao zaboravio je sifru jel ja mogu nekako da vratim taj mail…oteram ga u 3pm…jer je mali prodao account pa hoce da ga vrati i svali krivicu na mene…poceo da mi preti minusima…da mi jedan minus…posle mesec dana me opet moljaka…pa mi sa drugog accounta dao drugi minus…i sa treceg opet…a nisam iz principa hteo da vratim account jer bi onda on nekog zaj3bao…a nisam se nesto ni potresao jer nisam planirao koristiti razmenu opet :smiley:

Od mene ce za pocetak biti Firewatch nosilac nalog. Eto bice dostupan vec za koji dan.

Firewatch nosilac nalog dostupan za pocetak od mene.

2 Likes

Dodat NBA 2K17 i Battlefield 1
Cudi me da niko do sada nije trazio nista :smiley:
@Akiris jel moze Black flag?

Dokazao sam ovima na forumu da su minusi od istog lika, sa sve prepiskom na forumu i dokaz da na zapravo nista nisam uradio i sklonili su mi negativne ocene

1 Like

ma sve ok ja sam pitah sto imas minuse :smiley:

saljem ti black flag porukom

1 Like

Cesto me ljudi i pitaju na forumu, pa nece niko ni prvi podstke da posalje u razmeni…smorim se…na kraju ispisao mail ovima na razmeni i dokazem stanje i kako je i covek mi se izbrise
Hvala za blackflag

1 Like

Sta bi na razmeni?

Interesantne stvari čitam na forumu razmena igara, između ostalog i to da je pleja prodao ps4 koji mu je ovde poklonjen. Još jednom se dokazala izreka iz mog kraja “Učiniš dobro, pojedeš govno”…

Gdje pise da je pleja prodao ps4? On nije na forumu i nije lijepo da tako pricas o njemu. Ps4 pun igara i naloga je prodao nas drugar Marko96.

Primite pozdrave od Pleje.

1 Like

Onda sam loše ukapirao šta su pisali na razmeni, ja shvatio da je prodao ps4. Ako nije tako, izvinjavam se pleji.

Osecam potrebu opet da napomenem – sve i da je prodao, to bi bilo apsolutno ok!
Ko sto pomenuh drugde, taj poklon je uradio sta je trebalo kad je trebalo. Verovatno jedan od meni najdrazih momenata u istoriji ovog foruma.

Sta covek dalje radi s njim (i iz kojih razloga) nije nasa briga niti nas na bilo koji nacin dotice. Ako poklonom nesto uslovljavas, to onda nije bio poklon.

3 Likes

Ok, došlo je do zabune, Pleja nije prodao svoju konzolu, nije niko hteo da ispadne zlonameran, pogrešno je protumačeno i mislim da smo sa tim završili.

Svakako je bitniji ovaj slučaj oko prodavanja naloga.

I onda je palo izvinjenje. Dokle sada o tome ako je sve jasno i stalno se vraćati nazad i vređati?

2 Likes

Ispao pleja najgori, a govance prevarantsko otišlo u drugi plan…

3 Likes

Nisam bio aktivan za vikend nesto. Sta bi na kraju, pojeo vuk magarca??

Taj sistem razmene je savrsen kao sto neko rece da uzmes i odigras brdo igara za male pare. Ali zivci koji se potrose u ovim situacijama mislim da kostaju mnogo vise.

Nikad ali nikad nisam imo problema ni sa jednim nalogom. Cak i par igara koje sam ja kreirao share, ljudi se uredno jave, druze od danas sam ja nosioc ili druze prodao sam nosioca tom i tom clanu i to je to.

1 Like