XboxRepublika zvanični Shop - prodaja konzola i prateće opreme

Da pohavlim XBR Shop na vrhunskoj saradnji i isporuci konzole, sve je dostavljeno u ekspresno dogovorenom roku.
Sve pohvale i nadamo se ce te u skorijem roku postati zvanicni distributeri XBOXa za nasu zemlju.

PS: mogli ste i pola litre rakije da posaljete da probamo :slight_smile:

Rakija samo kada dođeš kod mene! Trebal’ da popiju ovi iz AKS-a… Nadam se da će konzola poslužiti za ono što si naumio.

E cim stigne TX ima da przi ;)…
Za rakiju moram da vidim cim napravim neki poslovni put prema NS ja dolazim.

Znam da sam dosadan :smiley: , ali imam jos jedno pitanje.Odakle je xbr shop?Pokusavam da ubedim roditelje da kupim xbox preko vas, ali bez uspeha.Zele garanciju da ce sigurno da stigne, i ne veruju svim postovima o uspesnim isporukama.Hvala na pomoci…

Sedište XboxRepublike je u Novom Sadu, a magacin sa robom se nalazi u Subotici (blizina granice, jel…), a ukoliko roditelji i dalje ne veruju u naš rad, kaži im da će Shop izaći u susret i poslati POUZEĆEM to što žele da ti kupe! Eto.

Probali smo, međutim tada bi nas drive koštao Boga oca, pa smo odustali…

Hvala ninja care, ako sve bude u redu, trebalo bi vec za koji dan da narucim

njinja, kolika je postarina za TV do centralne Srbije??? I koliko imas na stanju ovih 32d550

Oko 450-500 din, a imamo još nekoliko komada!

Znaci pouzecem ne bi bio problem?
Svaka cast, samo da dodje mesec decembar.

Jos jedno pitanje, da li bi mogli da stavite u shop Xbox 250GB Kinect Bundle samo da ne bude flashovan?
Ono, cisto da ljudi imaju vise da biraju.
Pretpostavljam da ne bi bilo tesko jer ih vi naknadno flashujete po narudzbi.

Do jaja ste, samo tako.

Televizore smo svakako nameravali da idu pouzećem, mada je poštarina manja kada se uplati prvo nama na račun pa potom pošiljka, no, što zbog cene samih uređaja, što zbog drugog dobavljača - TV aparati idu pouzećem!

Ninja, jel` se dobija pisana garancija uz TV ?

Već sam u ranijim postovima pisao na tu temu, no ponoviću opet. Elem, uz televizore ide originalna pisana garancija ali iz Mađarske. Šta to znači? U slučaju da se nešto desi sa TV-om, mi ga preuzimamo i u najkraćem roku rešavamo problem, naime, mi sarađujemo sa jednim Mađarskim servisom sa kojim se sve završava za nekoliko dana i oni su ovlašćeni serviseri. Znači, mi vam dajemo našu internu garanciju a sa druge strane nama garanciju daje uvoznik iz Mađarske. Zvuči malo komplikovano, ali funkcioniše savršeno već duže vreme! Vaše je samo da sačuvate tu Mađarsku garanciju, a naše je da vas dodamu u bazu podataka i u naredne dve godine vaš TV je naša briga!

Jos jednom da se zahvalim XBR shopu za ekspeditivnost, ljubaznost i apsolutni profesionalizam. Zvao juce da narucim i nova konzola je vec kod mene na stolu. Mega! :slight_smile:

Hteo bih prvo da pohvalim vas sajt, sjajan je, sve sam naucio sa foruma, da skidam i rezem igre… samo tako nastavite, I cene konzola i TV su vam extra.
Da li imate u ponudi neki SMART LED TV -Samsung ili LG od 37-40 inca i koja je cena?
Pozdrav

LG 42LW4500 3D led tv sa 7 komada naocara 750€
LG 42LW5590 3D LED tv, smart, internet sa 7 kom naocara 850€
LG 47LW5500 3D LED tv, smart, internet sa 7 komada naocara 1050€

Imamo, cena je 490€!

Ok,sad sam mozda dosadan ali moram pazljivo da odaberem pre kupovine. Zanima me koliko je dobar ovaj tv za igranje igara preko kompa? Hoce li biti mutna slika dok igram battlefield 3 npr i slicno. To mi je jako bitno posto bi ga uglavnom samo za igranje koristio. Na netu nigde nisam nasao zadovoljavajuc odgovor.

Pa on radi kao obican monitor imas VGA prikljucak pozadi, radi kao i svaki drugi. Slika ni malo nije mutna ne znam odakle ti to!

Mozes da povezes PC i TV preko HDMI, sve graficke koje su izasle do pre godinu-dve bi trebalo da imaju HDMI prikljucak.

Pozdrav…Vidim da imate Samsung ue32-d500 po izuzetno povoljnoj ceni… Interesuje me moze li se platiti pouzecem i da li se moze ostvariti garancija od 2 godine na celoj teritoriji Srbije???

TV-e šaljemo pouzećem i garancija od dve godine važi za celu Srbiju!