XboxRepublika zvanični Shop - prodaja konzola i prateće opreme

Stigao tv sve je u fullu i po ko zna koji put sve je proslo savrseno i jos jedna pohvala i preporuka od mene za xbr shop!Upravo se gledaju filmovi sa eksternog! :smiley:

Sve pohvale sa sajt i za shop! cene deluju dosta primamljivo,a sudeci po zadovoljnim kupcima, izgleda da je sve kako treba.
imam jedno pitanje, pre par dana sam na sajtu gledao cene PS3 i XBOX360 S i cini mi se da je PS3 bio skuplji (mozda oko 300e) a XBOX sa LT+2.0 249e, da nije doslo do nekih izmena u ceni u medjuvremenu, ili sam prevremeno postao senilan? :slight_smile: i zbog cega je ps3 jeftiniji od xbox-a? pozdrav!

PS3 stigao danas, sve pohvale za shop :slight_smile:

Juče sam uplatio Xbox 360, a danas oko podneva, kako je bilo i rečeno, sam je dobio. Sve je prošlo savršeno i bez ikakvih problema. Svaka čast i sve pohvale! Samo tako nastavite! :wink:

da se i ja prijavim, cekao sam 2 dana, doduse nova godina je, ali je sve ispalo kako je obecano :slight_smile:
nemam primedbi, svaka cast!

UPDATE!

Shop počinje sa radom u ponedeljak 09.01.2012. Uvodimo novi način poručivanja/isporuke. Izlazimo mnogima u susret i omogućili smo plaćanje pouzećem.
Za sada su nam stigle flešabilne Xbox360 konzole, a u toku nedelje nam stižu i ostali artikli. Što se tiče TV-a, situacija se zaoštrila i više nećemo imati mogućnost da ispunjavamo želje i uvozimo pojedinačne modele. Ono što nam ponudi uvoznik - i mi ćemo vama.
To bi bili to što se nas tiče. Vi ste na potezu!

Radujem se tome :wink:

Hval ti puno što si objasnio umesto mene. Jeste, uveli smo mogućnost plaćanja pouzećem mada smo se par puta već opekli (nije primer koji je gore naveden, ali bilo je svega).
Što se tiče 50+ modela, heh, tada sam preko PM-a razmenio par poruka (više ne znam ni sa kim) i poručeno je par komada.
Od Nove Godine imamo novi dogovor sa uvoznikom i više nećemo imati mogućnost poručivanja pojedinačnih modela

Pozdrav svima ,
prvo da napomenem da sam potpuni laik u celoj ovoj prici :slight_smile: dok je moj dragi muz veliki fan xboxa. Imam varijantu da ga kupim u Nemackoj, ali iskreno ovo bi mi bila laksa opcija ukoliko se cena ne razlikuje preterano, u Vasem shopu je sve sold out? Moze li se naruciti, kolika je cena za xbox 250gb + kinect, da li vi radite fleshovanje :slight_smile: koliko se ceka na isporuku :slight_smile:

Hvala unapred !
p.s. pretpostavljam da odgovori na ova pitanja vec negde na forumu postoje, ali iskreno nemam vremena da ih trazim.

pozdrav Majo.

Jeste, sve je rasprodato u okviru Novogodišnje akcije, a zbog loše situacije u mađarskoj nabavka novog kontigenta ide pomalo usporeno.
Xbox + kinect će biti oko 360€ i konzola će već biti flešovana. posle porudžbine na isporuku se čeka dan ili dva.

Pozurite ne mogu iscekati da stigne sledeca tura. :(-o sve je pocelo kad mi je vas clan, a moj drugar Danijel pricao o igri Skyrim. skinuo sam je za PC ali radi samo na testv ili na malom delu monitora i ja sam tako igrao do 9lvl. onda sam kod njega prvi put video kinect i to je to. odluka je pala u vrlo kratkom roku dobio odobrenje od zene jel se i njoj svidelo igranje na kinect i sad cekam kao ozebo sunce da stigne Xbox 360 Slim 250GB Kinect Bundle + LT 2.0

Ninja ja sam rekao da cu da vas reklamiram a isto tako stoji i ona ponuda za pice…Mada bi mogli organizovati neko druzenje za forumase…

Pa koliko sam ja shvatio do sada nije bilo nijedno negativno iskustvo sa XBR shopom. Ja licno sam kupio xbox360 konzolu, i posle mesec dana i jos jedan joypad, i sve je proslo u najboljem redu i po dogovoru. Ko misli da ce biti prevaren, Srbija je slobodno trziste, moze da ode da kupi konzolu ili bilo sta, na neko drugo mesto.

^^^ apropo ovog gore:

Evo ja sam uplatio 510e UNAPRED za TV oslanjajući se samo na pročitane preporuke i osećaj,
i zamislite, dobio sam TV i to u rekordnom roku !
I šta sad jedan ovde proziva nas sve ostale da smo ludi a shop da je nepošten… slobodno idite u T…maniju pa tamo kupujte tehniku po rođačkim cenama, ja sam uštedeo 150e.

I ne samo to, TV je imao problem i uspeo sam da ostvarim i GARANCIJU, što znači da ga je neko od ovih ljudi ovde odvezao u Mađarsku i cimao se da mi to završi, a jednostavno su mogli i da iskuliraju…

E zato ću sada ovde još jednom da se zahvalim XBR shopu tj. vama koji ga sačinjavate, na razumevanju i trudu koji ulažete da igranje bude pristupačnije i lakše. Želim vam čak i neku zaradu :wink:

Stigle su PS3 konzole i xbox joypad-i. Cena ista kao i za vreme Novogodišnje akcije.
Xbox konzole očekujemo ovih dana… Javićemo ovde čim stigne pošiljka.

Evo da pohvalim i ja shop.
Jutros stigao PS3, pouzecem, bez problema placeno, kutija neotvorena, sve kako treba 5+

Jedva cekam da pocne i PS Vita kamo srece uskoro.

Sa konzolom dobijate hard disk od 250 GB + [1-wireless kontroler] + audio/video kablove + WiFi + wireless headset + napajanje + dokumentacija + garancija 1 godina…
sve pise :wink:

Stigla je “roba”!!!

Xbox360 250GB LT 3.0 + Kinect (Kinect Bundle) = 360€
Xbox360 250GB LT 3.0 = 270€

Zanima me informacija.Sa ovim konzolama sto su flesovana na LT 3.0 mogu sve nove igre da se igraju bez ikakvih problema i Kinect igre?

Yup. Sve najnovije, a Bogami i starije.