XboxRepublika zvanični Shop - prodaja konzola i prateće opreme

Neki kontigent je poručen, no videćemo…

Nema potrebe za rezervacijom. Imamo ih dovoljno na stanju.

Evo ljudi da sa vama podelim i ovaj momenata iscekivanja…konacno sam pazario svoj prvi Box sa Foruma…jos samo da dodje.
EEeeeee od 2009 visim na forumu i balavim dok vi pricate sta,kako i skim igrate… E pa sad cu i ja da igram sve ono sto sam propustio vec sam stavio da se skida jedno 10-ak igara koje moram igrati…Jos cu samo da javim kad stigne i onda se vidimo u Sekciji igre,komentari i slicno…

Ljudi upravo mi je zena javila da je stigao Paket Xbox + kinect…jos samo ja da stignem sa posla,eh… Hvala ljudima odgovornim za Xbox republika forum i njihovom shopu…stvarno profesionalno i brzo,imate moju preporuku.Svi vi koji se dvoumite oko ovog vida kupovine nemate razloga za brigu,ljudi su od poverenja,ljubazni i profesionalni. Sve pohvale!!!

Samo da se javim i ja, stigao Xbox 250gb + Kinect, sve bez gre

Stigao danas TV, radi extra. Sve pohvale za xbox republiku svaka cast! :))) :smiley:

Stigao mi Ps3 :rock:
Sve pohvale i preporuke! :da:

Umalo da zaboravim da pohvalim xbrshop…uzeo sam skoro Samsung 40D550 odavde (tj, kupio, nisam ukrao), isporuceno u roku od 24h. Sve pohvale! I, sto je najbolje, tv radi! I odlican je! :smiley: hvala, Nesho!

Evo i ja da se napokon zahvalim, stigao PS3! Izasao sam ranije sa posla da isprobam, sve je u najboljen redu!

Hvala XBR Shopu!

Prvo uzeo konzolu a sad i TV kod ljudi. Momci svaka cast :wink:

Moram da pohvalim XBR na expresnoj isporuci Kinect-a, fer i korektna saradnja.
Sljaka ko svajcarac :wink:

Gledam nesto, pale su dosta cene 3D televizora, jel ide to, kupio neko? Meni izgleda kao super kupovina za 600e, ali me brine nedostatak 3D sadrzaja, ne znam zasto toliko bojazljivo guraju tu 3D tehnologiju.

Pa iskreno, slaba je potražnja…LCD-i idu odlično ali malo ko se odlučuje za 3D

ja bih uzeo ovakav lg 3d kao sto imate u ponudi samo mi treba sa vecom dijagonalom… :confused: 47 ili vise inca

Pa imamo
[TABLE=“width: 445”]

[TD=“class: xl63, width: 445”][SIZE=5]LG 47LW5500 3D LED tv sa 7 komada naočara za 1200€![/SIZE]
[/TD]

[/TABLE]

@ninja poslo sam ti PM treba mi jedna konzola :slight_smile: i to fast :wink:

Obavezno! :smiley: xD

:d
Sta da vam kazem. Dono Kum Xbox sa Kinect-om, igrali se par dana, pa Kum odno kuci, kad je pos`o. :brokenheart:
Sad ja moram da se snalazim da ga kupim. :(-o
Kumu, naravno, svaka cast!

Elem, stvarno ste extra sa cenama i definitivno cu da uzmem Xbox sa Kinect-om i pre nego sto sam naleteo na vas sajt isplanirao sam da oko nove godine odem u Skandinaviju da donesem konzolu i kinekt. Interesuje me dal` imate i vi neki novogodisnji popust jer bi u tom slucaju sacekao i sve uzeo kod vas da ga ne vucem sa severa, a i vise mi se svidja garancija u Srbiji nego u Sverige.

Spremamo svašta u narednom periodu…i svakako će biti nekih novogodišnjih akcija.

OK, :lol: ajd da ondaK pitam: Interesuje me Xbox sa Kinect-om i iako se lepo razumem u PC na temi konzola sam ko Marica (uz izvinjenje Maricama, ako ih ima na forumu) pa mi treba savet. Pre nego sto sam se registrovao procitao sam forume o banovanju, igricama koje nisu BAS legalne i sl. ali nisam mnogo razumeo, pa bih se oslonio na savet administratora.
Da li uopste postoje POVOLJNIJE (da ih ne nazivam piratskim) igrice za Kinect (a interesuju me decije jer mi je klinac odlepio na Adventure, ili kako se vec zove igra koja se dobija u paketu) i da li postoji neko ko prodaje POVOLJNIJE igrice?
Kada i koji iznos popusta ocekujete za paket Xbox 360 Slim 250GB Kinect Bundle + LT 2.0 i da li uz njega ide dzojstik za klasicne igrice koje se ne igraju preko senzora?
Nindza, hvala na brzom odgovoru na prvo pitanje cime potvrdjujes izreku iz Kako je propao R&R: Il` si nindza il si … :tap:

Ukoliko je konzola flešovana (npr LT 2.0) i na toj konzoli priključen Kinect senzor - sve piratske igre će raditi, što redovne, što Kinect igre. O popustima je još rano govoriti, sve zavisi od toga na kakve akcije mi naiđemo kod uvoznika…
Inače uz Kinect bundle paket ide sve što ide i uz redovan Xbox360 paket, plus naravno Kinect!