XBOX360 Kinect - MEGA TEMA

Probao sam Kinect Star Wars i nije loša… jedina mana, pored malo bagovitih kontrola, je pad framerate-a, kada se igra u co-op-u!

drugovi i drugarice Kinectovci :slight_smile:
imam manji problem sa Kinect-om. Iz ko zna kog razloga je jako podignut i snima me samo od pojasa na gore, uopste ne vidi noge. Da situacija bude jos gora, kda klinac stane ispred, njega vidi jos manje. Probao sam da udjem u Kinect tuning, probao one njegove fore sa karticom na kojoj su nacrtane oci, i prosao celu proceduru podesavanja i sve je isto. Da li ja ne radim nesto kako treba ili je neki problem?

Pritisnes Guide button na kontroleru i ides na zadnju stavku tj. Kinect Tuner. Zatim ides na Tracking i ides dva puta next ja mislim ugl. treba da ti dodje do 3/3 postavke ja mislim da je to Body Tracking i ispod Next ce ti pisati Adjust Angle klikni na to i onda imas opciju da pomjeris senzor prema gore ili dole zavisi kako ti odgovara.

Upravo, mala problematika Kinectu je upravo ovo, najbolje da igraju ili 2 klinca ili 2 odrasla, ima problema u detekciji kako stoje uporedo odrastao + klinac :slight_smile: Takodje odredjena daljina je neophodna.
Dok igraju 2 slicnih visina ide sve glatko ali obratno bude zeznuto.

uspeo!!! hvala, ne znam kako ali uopste nisam video opciju za podesavanje ugla (ovde ide sada onaj smile koji se stidi)
hvala jos jednom

koliko se kreće cena kinecta za fat konzole. Gledao sam online i svuda je oko 60ak eura, ne više. Jel to moguće naći u Srbiji za te pare.

Pozdrav

Danas sam dobio Kinect i priključio sam ga na Xbox 360e. Konzola je čipovana.
Kako sam upalio konzolu, tražila mi je update za Kinect, i ako se dobro sećam, pisalo je da moram da imam neki LIVE ili tako nešto.
Koliko sam pročitao, update mora da se uradi da bi Kinect radio? Kako ja to da uradim sa čipovanom konzolom?

Hvala unapred