XBOX360 Kinect - MEGA TEMA

Sonic Free Riders je zaista igra koju morate da probate…Ono koliko me je u pocetku razocaralo toliko me je na kraju odusevilo… (Razlog je samo da naucite kontrole i nista vise)

A posle sat vremena igranja osecam se kao balerinar mislim na musku balerinu… XD

[QUOTE=nb97;46731]Ja igram sa razdaljinom 2.8 i 2m sirine i sve deluje super. Kada igraju dvojica malo imamo malo problema, ali zabava je tu. Svi se zabavljaju. Najvise volimo Kinect Sports - Table Tennis[/QUOT

Isto ko ti imam problema kada igram u dvoje i najvise volim Table Tennis (Kinect Sports), ali cu uskoro da
kupim KS (isto Kinect Sports) S2 (Season TWO)

Planiram da kupim flesovan XBOX slim i kinekt preko vaseg shop-a,pa imam nekoliko pitanja na koja sam pokusavala da nadjem odgovor,ali nisam mogla :slight_smile:
Ovo mi je prva konzola,tako da sam istrazivala vec mesec dana,kako sta :smiley: Pa me zanima:
1.Koje update-ove smem,a koje ne da prihvatim?
2.Ima li ban na Live-u drugih posledica sem zabrane igranja,posto planiram da igrama samo igre za kinekt?
3.Koliko sam nasla na netu,vecina igara za kinekt je u XGD2 formatu,da li mi za njihovo rezanje treba Lite on rezac?
Hvala unapred :slight_smile:

  1. Samo vazne update-ove koje mogu da ti ugroze flesovanje i da ti vrate na pocetni nivo,ili kada je neki veliki update koji zahteva novi fles. Samo prati forum sve ces unapred da saznas.2.Kada dobijes ban vise neces uopste moci da ides na net i koliko sam razumeo zakljucace ti HD,neces moci da ga koristis vise nikada.3.Pazi sve Kinect igre koje su izasle od oktobra su u XGD3 formatu,starije jesu u XGD2 ako je XGD2 onda ti netreba Lite-On rezac…p.s. Ako sam ti pomogao ne zaboravi ''thanks" dugme… :wink:
  1. Koliko znam, ako kupiš u shopu konzolu, dobiješ instaliran zadnji firmware zajedno sa zadnjom verzijom dashboard-a (update-a), tako da možeš na LIVE sve dok ne izađe neki sljedeći update koji bi eventualno mogao da ti zezne postavke na konzoli. Šta donosi neki naredni update ptice na grani znaju…

  2. Ban na LIVE-u ti ne utiče na igranje offline, tako da uživaj i ne misli na to. Nema zaključavanja HDD-a od tog se davno odustalo.

  3. Za XGD2 igre ti ne treba LiteOn (Max Burner) rezač, može bilo koji koji reže dual layer diskove. Za XGD3 igre moraš imati Max Burner, ili rezati igre običnim rezačem “truncate” metodom (snimi samo 97% iso fajla) što i nije neki problem ako imaš LT+ 2.0 firmware na konzoli, ali ako imaš LT+3.0 (najnoviji firmware) onda ne možeš instalirati igre na HDD nego moraš igrati direktno sa diska što na duže vrijeme može oštetiti laser na konzoli.

P.S. Ako želiš LT+ 3.0 na konzoli što je realno, strpi se par dana dok ne izađe za slim konzole. Za sad LT+ 3.0 postoji samo za phat.

Znaci mogu da prihvatim update za kinekt? :slight_smile:

Ja koliko sam shvatio ti još nemaš nikakvu konzolu, kakav update hoćeš da prihvatiš?

Nemam,ali koliko sam shvatila iz teksta,prvo pita za update za kinekt,pa me zanima da li to mogu da prihvatim :smiley:

Ako vec imas poslednji DASHBOARD i ukljucen kinect kada se pali xbox trazice taj Kinect update i treba da se uradi jer u protivnom nece raditi KINECT :slight_smile:

Aaaa, mea culpa. Nisam dobro shvatio šta pitaš. Svakako uradi ovako kako ti je M007P rekao. :slight_smile:

Ili ubaciš u konzolu igru Kinect Adventures (dobijaš je uz Kinect) i konzola uradi update sa tog diska. Posle ide još jedan manji update sa net-a, ali to je to.

Obavezno igrajte Kinect Star Wars. :smiley:

Igrao,fenomenalno!:dada:

Nije loše, samo mi se ne dopada maevanje kako je uraeno… Trka pod racer-ima je odlina :slight_smile:

Jos bolji po meni je Rise of Nightmares. Mozda je malo losija grafika ali gameplay je super. :slight_smile:

Ja i moj maler,danas mi stigao Kinect,a sinoc mi crk’o LCD TV…lepo su mi rekli da neuzimam Samsung,a ja ko mutav napao na Samsung i nista drugo…

Sent from Galaxy S3 using Tapatalk 2

Dragon Ball Kinect, najbolja Kinect igra! :smiley:

Trka mi se bas nesvidja kako je odradjena…nisam gledao opcije da li moze da se menja, ali ovo sto sam ja igrao je sve full automatic…cak i skretanje :open_mouth: Samo kocim…

Ne znam sta si hteo da kazes ovim postom ali bravo druze za tebe, nadam se da ti (ni)je u garanciji.:slight_smile:
Aj da si rekao da su ti rekli neku zlj firmu…

Sent from my Samsung Galaxy S3 using Tapatalk 2

Znam da je offtopic,ali nekome sam morao da se izjadam…garancija je istekla…cekam da mi majstor javi cenu koliko kosta popravka,pa da ga bacim sa sprata…sorry za offtopic.

Sent from Galaxy S3 using Tapatalk 2