Xbox X/S kvarovi i pomoć

Da li se nekome dešavalo da vas izbacuje iz igrice kad pokušavate da je pokrenete. Kod mene se dešava već drugi put, prvi put se popravilo samo od sebe. Izbaci pocetni ekran od igre i samo izbaci na home… (Xbox series s)
Da li neko ima predstavu o čemu se radi?

Ako je igra deo nekog servisa (game pass ili games with Gold) proveri da li ti nije istekla pretplata. Ako je sve regularno, restartuj konzolu pa probaj opet.

Druga stvar da li jos neko ima pristup tvom nalogu, takvi su simptomi kad se neko uloguje na isti nalog. Ako nisi davao nikome onda vrati ga na fabricka podesavanja i vidi jel se isto ponasa…

Moguće da neko ulazi na nalog, simptomi tako da kazem su se javili kad sam uzeo igru preko gameshare opcije. Proradilo je sad, moguce da je lik koji je meni prodao igru podelio naloga na nekoliko nas i onda su slotovi puni…

Sad ne znam zasto me onda ne izbacuje samo iz te igre koja je share, nego u trenutku ne mogu da pokrenem ni jednu igru koju posedujem?

Prilikom izbacivanja share-ovane igre izadje obaveštenje, ne ide samo kick, ako je do pretplate i sl isto izbaci obaveštenje. Ako je samo kick a nema nista drugo onda nije do toga.
Probaj da ugasis konzolu držeći power dugme 10~15 sekundi, zatim nakon par trenutaka izvuci strujni kabal iz konzole (ne iz zida) sacekaj min, mozes i tako bez napona da pritisnes power dugme. Nakon toga vrati kabal i upali, možda se samo “zaglupela”.

Hvala svima na pomoći, ispostavilo se da je problem u update microsoft store, iz nekog razloga update nije instaliran, ostale igre su imale prednost sa update u odnosu na store i to je pravilo problem. Od kad je instaliran update sve pokrece normalno…

2 Likes

Da li mozete da mi objasnite kako da vratim obrisanu instalaciju igrice na x box 360…kupio sam pre par gidina sestricu konzolu sa dodsta nstaliranih igrica ali je posle nekog vremena moja sestra odlucila da ih skloni ili obrise …ne zna ni ona sta je zapravo momak kome je odnela uradio ali svakako mnoge igre postoje ali nece da se ucitaju…ja ne znam nista o x boxu pa zato pitam. Hvala unapred

Da li je bio nalog preko koga su kupljene igre pa je sklonjen?

Pa sumnjam da ima veze sa nalogom jer je x360 u pitanju što onda pretpostavljam da je bio čipovan ili odrađen rgh pa su igre ubačene direkno u konzolu putem usb-a.

Ako je problem pokretanje igre u fsd-u ili sl, mislim da je jedina opcija da se obriše i iznova skine i prebaci u konzolu. Ili možda neki Title Update da se odradi ukoliko ga ima za određenu igru. :thinking:

1 Like

Pozdrav, da li moze pomoc oko networka?

Kako da mi bude otvoren Nat type?
Zahvaljujem unapred

Izvini na radoznalosti, da li pokusavas da pokrenes game share igru?
Probaj da se povezes na wifi, meni je tu uvek nat open

Ma nece nikako :confused:

Zoves internet provajdera da ti otvori portove ili da ti puste javnu IP adresu i sve ce ti raditi na open.

1 Like

Hvala vam puno :smiling_face:

Treba mi pomoć u vezi game share igara, ako neko ima iskustva molim vas da mi se javi u privatni chat. Ako ste radili one metode sa menjanjem vremena i podesavanja nat type jos bolje, do juče sve radilo kako treba sad nece da pokrene ni moje igre kad pokušam da upalim share igru, samo izbacuje

Dešava mi se dok sam u multiplayer-u za Snow Runner… Samo me izbaci. Probao sam sve, ali avaj…