Xbox series X objavljen (Project Scarlett)

Mislim da cemo samo mi gaming fanatici znati sta je sta dok ce ovi casual igraci imati ozbiljan problem sa prepoznavanjem Xbox konzola :slight_smile:

Inace fino ovo izgleda, mnogo mi se vise svidja ovakva prefinjena jednostavnost nego onaj cucavac :slight_smile:

2 Likes

Uh jadni potrošači tunjavi koji ne mogu da prepoznaju koju će od dve ili tri ponuđene konzole. Glupost. Kako se nisu gubili u moru Nintendo DS konzola?

Pa verovatno ima onih koji su se gubili sa tim handheld i pogotovo sa Wii i Wii U konzolama. Jebiga nismo svi u prici i nije nam svima gaming porok ili aj da se lepse izrazim hobi. Verujem da bukvalno ima ljudi koji prvo moraju da se dobro edukuju kad idu u kupovinu navedenih konzola ili ce lako da pogrese. Eto ovde umesto jednog iksa kupis drugi, a nameracio si se na novu generaciju konzola :smiley:

Pritom otezavajuci problem je sto ce cena oba iksa biti jako slicna

Sony je to dosta primitivno ali razumljivo resio, jbg svako zna da je 5 vece od 4 :slight_smile:

Ma znaće se po cijeni kao i kod mobilnih telefona imaš Galaxy s10seriju sa 3 4 modela

Mene više zanima koliko će konzola biti teška od imena :smiley: X je teška konzola. A isto tako me zanima Halo infinity limited edition :smiley:

1 Like

Ako bude ultra moćna ko gears 5 x onda nema dalje

Zamišljam tek koliko će im ovaj mini pc tower dizajn omogućiti da prave LE izdanja konzole.

Takođe ono što se nije čulo u prenosu su reakcije publike na Xbox series X i Hellblade II:

Jedi… :face_with_symbols_over_mouth:

Da ne reklamiram ali ima kod naseg drugara sto prodaje naloge Gears X 1tb za 350e. Dzabe.

Moram pod hitno da menjam S za X. Dzabe imam TV ovako.
Nisam pri parama zbog Nove Godine, eventualno zamena neka.


Šteta pa nismo videli njegovo lice kada je MS izašao sa najavom nove konzole…

Kao što rekoh, i jedni i drugi znaju od prilike šta se nalazi u suparničkoj konzoli, samo je pitanje na koji način će predstaviti specifikacije i posebnosti sistema, ali će biti jako jako blizu, sa zanemarljivom razlikom.

7 Likes

Xbox sex idemo bre :smiley:

1 Like

Samo sam ja taj trejler pogledao šurnajst puta :wink:

Mislim kako generacija bude odmicala i igre krenu progresivno da “rastu” da ce se kad pojaviti loading.

Daj boze da gresim

3 Likes

Zamisli tek meni na vanila PS4. Jos skupljam hrabrosti da ga pokrenem i zavrsim :smile:

Au koliko ucitava taj Exodus, havarija, gledam one procente kao da trava raste.

3 Likes

Exodusu na kompu sa dobrim sdd-om treba 30s a mogu misliti kako je na konzolama.