Xbox Series X igre u Inside Xbox epizodi 7. maja

Postupio bi i ja tako, da nema onog prokletog crva koji samo gricka i kaže, novo je moraš probati, ti to želiš, nekad se osećam ko golum kada vidim novi gadget :smiley:

3 Likes

Dobra je stvar što imate XBX. Ukoliko dodjem do para, mogao bih da prodam Svoje S da doplatim za X, baš zbog tih igara koje će biti dostupne na obe konzole, makar po ceni slabijih detalja.

Da, racunam da ce X biti aktuelan jos godinu-dve makar.

Steta, odlica je Klackic, i prvi i drugi… Te ocene veze sa zivotom nemaju, bas sam sa uzivanjem presao oba dela.

Jel se isplati da prodam S i uzmem X ili da ipak pricekam sledecu godinu i uznem XSX kao sto sam planirao? Vidim da i ovde u XBR shopu je nesto vise od 300e.

Pa što da ne, sve će ti leteti brže i bolje, još ako imaš i 4K TV onda je dobra investicija. Takođe ćeš ga kasnije lakše preprodati nego S.

Još sat i po do događaja.

2 Likes

Bacite posle link od snimka jer necu moci nazalost da pratim uzivo.

1 Like

Još malo pa da vidimo šta su nam spremili za ovu jesen :smiley:

Karantin zivot:

10 Likes

Ovo Bulletstorm ili Titanfall?

Edit: welp

Najjace mi je sto mi sada ovo gledamo i sve je kao super i sjajno kako izgleda, a na kraju ce sve igre biti najgori mediokriteti :joy:

2 Likes

Vidim dosta igara koje necu kupiti :joy:

2 Likes

Da navalili na ove japanske igre koje većinu ljudi u opšte ne zanima…

I ovo je GAMEPLAY ac-a ? Jel ovi nekoga zaebavaju ?

1 Like

Hahahaha i ja to mislim…

1 Like

Dosta ljudi se žall što nema dovoljno japanskih igara na Xboxu. Bitno je da dolaze. Posebno Yakuza, koja je do sada bila PlayStation ekskluziva.

2 Likes

Omg… koja glupost … neverovatno. Premalo igara, previse palamudjenja nebitnih ljudi, bez ikakvog cistog gameplay-a o kome toliko svi pricaju i na kraju previse kratko. Mogli su lepo izbaciti odmah ovih par trejlera i cao a ne da kao prave neki event i loze narod.

1 Like

Meni se sve svidelo bukvalno. Od Dirt 5 do The Medium, to će isto da se pegla čim izađe… Sve što su pokazali mi izgleda super. Dobili smo in engine gameplay za sve što smo videli, za neke igre ima opcija 4K-60fps ili manja rezolucija sa 120fps. Smart delivery za skoro sve igre koje su pomenuli, nisu tupili mnogo sa nekim debilnim svtarima nego sabili igre u celu prezentaciju. Plus Dirt 5 ima 4 player splitscreen što nisam video 100 godina tako da me i to raduje. Ne znam, ja zadovoljan.

2 Likes

Prva polovina je bila super, bam bam bam, onda su usporili i AC se nije baš pokazao kako su ljudi očekivali. Stvar je u tome što gomila izdavača ima priliku da ovakav događaj u ovim vremenima uradi na svoj način i lepo se posveti svojim igrama, posebno ako su velike. Većina tih velikih igara je svakako pod uticajem rada od kuće i da se sastavi gameplay demo im nije moguć u ovom trenutku.

Mediokriteti kako za koga. Ukusi su različiti. Ja sam horor fan i one tri igre što su pokazali mi se itekako sviđaju. Isto mi se sviđa da vidim toliko novih razvojnih studia koji prave sasvim solidne naslove i da se ne vrte samo mrtvi nastavci. A da su samo nastavke pokazali onda bi svi tupili kako nema ničeg novog. Jedino što mi ovde nije zanimljivo je Madden jer nisam u tom fazonu. I ovo ni nije Xbox event na levelu E3 prezentacije. Ovo je samo Inside Xbox, a ta glavna stvar dolazi u julu kako su i rekli na kraju ako sam dobro skapirao. A za AC, meh… Svakako nisam toliko zagrejan tako da nisam ni očekivao mnogo. Ali lepo izgleda, to mogu da kažem. Ako bude tako izgledalo i na kraju.

1 Like