Xbox Series X: Bliži pogled na tehnologiju sledeće generacije

U vrijeme kad su i automobili na baterije vi se bunite što one uopšte postoje. A šta bi vam bilo praktičnije recimo, voziš negdje na more hiljadu kilometara i isprazni ti se baterija na pola puta, stati negdje par sati da je napuniš ili staviš drugu bateriju i tjeraš dalje?

Izmjenjive baterije su najpraktičnije, a to koja je godina, vijek, era, nema nikakve veze.

Isto bih sad mogao reći, jbt, zamisli da se u 2020. još uvijek koristi točak, pa to je tako passe, zašto još uvijek nemamo teleportere i leteće automobile?!

4 Likes

Kad crkne integrisana baterija (a crkavaju itekako), šta onda, bacaš ceo džojped?
Ovako i dalje imaš opciju:
A) AA baterije
B) Play n charge kit za one koji neće baterije

Ne znam zašto mora samo jedno rešenje ako mogu oba?

2 Likes
1 Like

Nice!

The exact same Series X processor is used in the Project Scarlett cloud servers that’ll replace the Xbox One S-based xCloud models currenly being used . For this purpose, AMD built in EEC error correction for GDDR6 with no performance penalty (there is actually no such thing as EEC-compatible G6, so AMD and Microsoft are rolling their own solution), while virtualisation features are also included. And this leads us on to our first mic-drop moment: the Series X processor is actually capable of running four Xbox One S game sessions simultaneously on the same chip, and contains an new internal video encoder that is six times as fast as the more latent, external encoder used on current xCloud servers.

2 Likes

Pa realno košta ko xbox morali su baterijom i punjačem da ga opravdaju.

2 Likes
1 Like

Pa to onda nije za ljubitelje AA baterija?

Pa ssd od 1tb ti je oko 70-80€… Tkd nije strašno

1 Like

Ono seagate logo na memoriji ako sam lepo video?

1 Like

Pa bolji je :smiley:.

4 Likes

There’s simply no way to know until Microsoft and Seagate offer some more information, but I wouldn’t expect them to be cheap. At the same time, Microsoft will want to price these expansion cards within a reasonable range. The RRP on a far-slower USB-based Seagate Xbox SSD is currently over $200 for 1TB, so it’s fair to expect it will be around that price, or even higher.
:roll_eyes:


Ovo lepo zvuči videćemo kako će to da izgleda kada se igra

1 Like

@robotnjik smanjio si prikaz foruma pa sada sada piljim u tekst, mucim se.
Ne znam kako je drugima meni je ovo sitnije mozda bolje al priblizavam telefon ko matorci :smiley:

Promeni ćoroskope :smiley:

Nismo niša menjali?
Da nisi sam umanjio? Pritisni Ctrl + 0.

Ma na iphone-u sam, zato i pisem. Nije valjda da mi se oci udaljile :slight_smile: nosim za daljinu naocare tako da vidim blizu kao mikroskop al mi nesto sitno, nisam navikao.

Za nijansu mi je bilo vece sve.

Zasto bi ga bacio? Nemoguce da ne postoje zamenske integrisane baterije?

Postoje, naravno

I posle baterije zamenske kostaju po 15-20€ ili proces zamene komplikovan… definitivno punjive ili charge and play kit vrh, pogotovu original MSov izuva, moze se reci neunistiv.

1 Like