Xbox Series S|X tema

Kako 250din? Kod menu u turskoj 390lira

Jutros je bila toliko :sweat_smile:
Dižu braća Turci pred izlazak :rofl:

https://x.com/idlesloth84_/status/1763675890112754045?s=46&t=0dk2SkP4ZHqzThKNo-pOpQ

Igra je odlična. Već par godina u nazad najbolji MMORPG. Nisam ni video kada je box dobio svoju verziju. :grin:

1 Like

Koliko vidim FF XIV je jedan od napozitivnijih online gaming zajednica. Svi su dobrodošli i rado pomažu novajlijama. Baš lepo :heart_eyes:.

1 Like
3 Likes

Sramno je da i dalje, zbog prodaje elita ne stave pozadi 2 dugmeta.

Ovi budjavi na kabl Hori dzojstici za switch to imaju a kostaju 15-20e.

Neka iskustva?

Stigao mi ovaj Gamesir G7 se sa alija,sve uredno fabricki zapakovano,brzo je i stigao,lepo zapakovana kutija da se ne osteti.E sad uradio sam mu kalibraciju i update ,ali mi se u igri ea fc 24 ne ponasa kao fabricki xbox-ov dzojstik,kao da igram drugu igru.Stavio sam ga na 1000hz,jel neko jos ima ovaj kontroler,pa da kaze neka podesavanja?

ako je kineski ništa ne valja, najbolji je iz Gigatrona ili sa KP :joy:

Podeseno sve,trebalo je samo levi analog stiklirati Raw.

Ko ima GPU dostupno besplatno kao free perk, inače na turskom store je 1000 lira.

2 Likes

Nije ni dead ni back vec

1 Like

Ponekad kad igram desi mi se ovo (gornji deo televizora) pa posle nestane, ili se opet pojavi, a ponekad se pojavi i dok ide Kroz kolekciu igara u meniju, kao da ne stiže da učita za taj deo ekrana,eh sad to ponekad nestane u samoj igri (ponekad se pojavi samo u početku,pa posle nestane možda kad Se učita nivo ili ne znam šta, ili naprimer kod halo ponekad traje ceo nivo, pa ja izadjem iz igre u meni xboxa pa šaltam YouTube pa se vratim u igri i posle 20 sec opet kad pomeram kameru opet isto), da napomenem u YouTube ili u browseru ovo se nikad ne dešava, samo ako nešto igram. I da menjao sam TV imao sam 32 inch sada 55 (polovan)( na 32 ovo nisam primećivao) i na 32 nisam imao problema ( tv uzeo na preporuku brata (igrali se pc igre na njemu i nije do tad video ovaj problem).

Sam si dao odgovor.

1 Like

Prodaje drug nove Steelseries Arctis 9x wireless sluske za 100€ , pitanje je dal vredi uzeti? Znam da su skuplje nego me zanima drugo misljenje ili ako ih neko koristi. Najvise me odbija sto su wireless i moram da se smaram da punim, trenutno koristim HyperX i prezadovoljan sam