Xbox Series S|X tema

Jeftinije rešenje su ti baterije iz Lidla , koštaju četiri komada oko 500-600 din pune se 7 sati. Imam njih i eneloop bele, malo su skuplje sa punjačem 2000-3500 (iskreno zaboravio sam cenu). Takođe ima eneloop pro one su crne razlikuju su od belih zato što imaju kraće vreme punjenja malo veći kapacitet ali zato imaju manji broj ciklusa punjenja, za naše potrebe bele su top. Možeš ih kupiti u radnjama specijalizovanim za fotografsku opremu

Uzeo ove juce, kao 1500 punjenja i 6 godina garancije.

Baterije su toliko jeftine da to stvarno nije bas neka investicija vredna razmatranja i cimanja. Udjes u prvu radnju kupis prve punjive baterije koje vidis i cao…
jbt ne kupujete kola :grin:

6 Likes

Kupiš odma dva para baterija da imaš uvek jedne spremne kad se isprazne :grin:

1 Like

Hah taj fazon, ja uzeo neke njihove u Yusku :sweat_smile:

Ja imam neki Eneloop punjač koji sam dobio uz te crne baterije. Platio oko 4000 din sve zajedno na KP i mogu reći da je ludnica od punjača. Napuni baterije za sat vremena, nebitno koje. Imam ove iz Lidla, imam još dosta neotvorenih u rezervi. Samo rotiram 4 baterije, i dosta drže. Oko 3-4 dana tako da mi je top. Zamenim dve, dve napunim za sat vremena, punjač se sam ugasi kad je gotov i ćao.

3 Likes

Jel igra neko Roblox? Mali bratanac mi se javlja da mi prijavi problem gde mu prvi put prijavljuje grešku na xboxu.

Mladji burazer igra
Kaže da proba da odradi sign up preko fona a na boxu se samo uloguje sa tim nalogom

Ovih dana sam krenuo da igram Arkham serijal. Do sad ne znam kako, ali nikad nisam prešao.

Završio Arkham Asylum i zaljubio se u serijal, koliko volim ove 10-12-15h igre sa semi open world.
Atmosfera je 10/10, gotic, mračna, fenomenalna.
Priča ništa revolucionarno ali sasvim ok, Joker lud kao i uvek.

Ne mogu da verujem da je ovo izašlo 2009.
Onda detalji, UI je odličan, nešto gde današnje igre ne znam ni šta rade ni pokušavaju…
Lore, način kako je dobro ubačen u igru, i back story svakog charactera, da vidimo malo o svakom liku, gde se prvi put pojavio u betmen univerzumu, remek delo.

Od mene 9/10 a i to je malo.



8 Likes

cek, kako to milsis? Zar sign up nije registracija naloga? On ima nalog, za to je valjda sign in

Sign up je kreiranje novog naloga, a log in je prijava. Tako bi trebalo biti. Neka vidi dal treba da se linkuje nalog na netu, možda ga to zeza

Pa vec sledeci je open world(doduse minimalni) ali ima da ga giljaš. Ja treci deo nisam nikako uspeo da svarim jer se dosta zasniva na vozenju betmobila i zajebano je. Dvojka je po meni bolja nego kec tako da…cepaj i uzivaj🤣

I asylum je open world, ali kontrolisani open world, kao tomb raider npr

Arkham Knight je bomba, meni najbolji iskreno :heart_eyes:

3 Likes

01.marta izlazi za konzole. Kod turaka za oko 250 dinara

5 Likes

Dobro izgleda, ali jos jedna prokleta metroidvanija.

2 Likes

Jedva čekam da ga odigram, Gotham izgleda bolesno dobro u Arkham Knight. Čak sam ga uzeo na steam da bi igrao na ultra, iako ga imam na xboxu :smiley:

al prvo city i origins moraju da se predju

Ima bukvalno nekih jezivih delova u mrtvačnici i sl kao side misije, baš je ludnica. Napadaju te neki pacijenti osakaćeni dok ide neka klasična muzika, plus scarecrow segmenti, pa isto ima onaj Mad Hatter ili kako beše koji je u fazonu zemlje čuda itd. Side misije su bruka :smiley: Dosta njih se žalilo na taj batmobil, ali meni iskreno nije smetalo. Čim uđeš u mehaniku koja je generalno prosta, samo cepaš. :smiley: Jedino mi je žao što nema patch za 60 fps-a na konzolama, ali ako možeš kontroler u ruke i na PC. :ok_hand: A Origins ima brutalne boss borbe.

1 Like

Jedva čekam!
Asylum me je oduvao, posebno što je igra stara 15 godina, jedva čekam da krenem city.
Moram završiti CP2077 i Phantom Liberty pa se bacam na betmena maksimalno :smiley:

1 Like