Xbox Series S|X tema

jel original tamo ili stancaju neke kopije

Ovo je gamepad od kineske firme, licenciran od MS

hoce biti carina porez

Pošto je ispod 75 EUR nema carine i poreza

Malo mi frka sa alija

Onda bolje kupi nešto drugo i na drugom mestu

2 Likes

A imaš i Amazon

Porucio sam ga sa alija,izaso me 46$ sa sve postarinom.Sad cekamo da stigne.Skinuo sam vec app na xbox-u.Samo treba da ga update kroz app i kalibriram?

1 Like

Tako je. Odradiš ovaj postupak posle update:  Tutorial: How to use GameSir G7 SE – GameSir Official Store
Raspoznaćeš da nije kalibrisan tako što xbox button neprekidno blinka, a posle kalibracije biće konstantno upaljeno. Gamepad je top, firma Gamesir je vrlo ozbiljna.

https://twitter.com/AvowedtheGame/status/1760016769043845604?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1760016769043845604|twgr^e0696deaaeab3e1b09e2ebdfbc680d886367f4d8|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.trueachievements.com%2Fnews%2Favowed-xbox-series-x-s-dynamic-background

3 Likes

Dobra je tema, samo ih ima malo, voleo bih za svaku igru da naprave.

Pozdrav ljudi, imam jedno pitanje.Imam xbox one i xbox s konzolu, za djostik koristim punjive baterije AA, na dzojstiku na staroj konzoli sve sljaka sto se tih baterija tice, medjutim kada ih ubacim na dzojstik od s konzole nece samo zatreperi logo i nista.Kada ubacim ove klasicne baterije koje nisu punjive dzojstik radi.Zanima me jel ovaj dzojstik na s konzoli bas trazi ekstremne jaku bateriju ili ne mogu ove punjive da rade?

Dešavalo mi se,neke baterije su za nijansu tanje i kraće i ne rade na svim kontrolerima

1 Like

Sta preporucujes?

Ikea Ladda.

Ja one iz lidla koristim,izguraju godinu dvije za 500din

3 Likes

Preporucujem Eneloop bele, ja koristim iste od 2017, kupio ih zajedno sa punjacem u pakovanju za 2500din, najbolja kupovina ikada, lepo drze i ne razmisljam…

2 Likes

Toliko sam bio zadovoljan da sam posle par godina kad sam ponovo naletio na njih kupio još jedno pakovanje, i eno ga stoji zapakovano dan-danas, prošlo je nekih 5-6 godina od tada a ove prve još perfektno rade, 10+ godina… :crazy_face:

Ja imam dva para, jedan je filips a drugi maksvel, i rade na xbox one dzojstiku a na s nece.

Ja one Ikeine koristim već dve godine, kako sam ih uzeo samo njih šibam.

1 Like

Iste koristim.

1 Like

Fino iznenađenje je da će izaći i za konzolu kad i PC.

7 Likes

Ovo ce negde na jesen izaci. Kad se setim pre 15 godina sigurno kad sam je igrao , brutalno mi je izgledala strategija

1 Like

To su indjici iz tech supporta igrali, nema on covek vremena :joy: