Xbox Series S|X tema

2 Likes

Free to play igre za pretplatnike GP Ultimate i GP Core, od 15.-19. februara.

Dead Island 2
Code Vein
Warstride Challenges
Nickelodeon All-Star Brawl 2

Moraću da probam ovaj Dead Island 2.

2 Likes

Dal to znaci da ce eventualno ove igre stici u gp? I mene zanima Dead Island 2 , malo mi glupo da tek sto nacnem igru cap, gotov vikend nema vise.

Ne znači. Rade ove akcije generalno, ne samo za GP pretplatnike.
Jeste navlakuša, ja zadnji put sam tako kupio Marvel’s Midnight Suns.

1 Like

Do sada sam kupio cetiri dzojstika od kad sam kupio konzolu,svi dobiju stick drift posle 2 meseca igranja.Jel ima da se kupe ti novi delovi kvalitetniji pa da odnesem da mi stave te delove.Jos danas posle ovog updatea vidim da mi i ovaj driftuje malo,ne vraca u centar :slight_smile:

Preporučujem ti GameSir G7 SE žičani gamepad:

www.gamesir.hk

GameSir G7 SE Wired Controller with Hall Effect sticks and 1-month free XGPU

www.gamesir.hk www.gamesir.hk

Izrada gamepada, dugmića, kabla je vrhunskog kvaliteta. Zvanično je podržan od Microsofta za Xbox, Series X ga prepoznaje u Accessories. Poručio sam za Black Friday, koštalo me sa transportom 40$. U pakovanju je listić da je prošao kontrolu kvaliteta, uputstvo i kod za 1 mesec Gamepass Ultimate. Gamesir na Xbox store ima softver Nexus za podešavanje gamepada. Zašto sam ga kupio - ima tehnologiju Hall effect, stickovi ne bi trebali da imaju drift. Koristim ga nekoliko meseci, sjajan je. Evo slika:

Ako ti je otislo 4 original Xbox Series X|S dzojpeda posle 2 meseca, mislim da je problem u tebi.

3 Likes

Brate,igram samo EA FC,nisam klinac neki pa da orem po dzojstiku,ili ga lupam,jednostavno ode levi analog,nije otisao da vuce u levo ili desno,nego na onom testu ne vrati u centar vec malo pored centra.

Uz normalno igranje prosto nije moguce da ode analog na 2 meseca. Mada su generalno losi analozi.

Ja sam takodje hardcore FC igrac, u vreme Xboxa 360 bacao sam dzopjed i lupao o zid i pod zbog Fife, secam se da je bio neunistiv. Xbox one je vec bio dosta neznije gradje, ali sam presao na Playstation - drzi se PS5 dzojped posle 3 godine intenzivnog igranja Fife. Doduse daleko manje pritiskam analoge dok igram, promenio se i nacin odbrane, ne moras vise da ih mnogo vuces i vrsis pritisak.

Tako da ti je moj savet da predjes na Playstation od sledece sezone. Verovatno ipak ima bolje analoge, generalno dzojped je mnogo kvalitetniji, meni licno i udobniji za Fifu.

1 Like

Sacekacu sad u maju ovaj novi dzojstik od xboxa,pa cu mu dati sansu.A svakako planiram da predjem na ps5 od sledece fife,ovde u eu ima malo igraca na xboxu,spaja me sve sa istima.A kad ukljucim crossplay gameplay mi je uzas,plus mi nalceu citeri sa pc-a.

Ma da, za Fifu je PS5, zna se. Vecina pro igraca je odavno preslo. Ali nemoj ocekivati mnogo bolji gameplay, razlika je mahom u dzojpedu. Takodje, ima vise boljih igraca i veca je konkurencija na Playstationu. Vikend liga je pakao na zemlji, pogotovu sada u februaru kada nije maltene ostalo casual igraca. Nema maltene tima bez R9 (Toty verzija, ako naidjes na base jos imas srece). Od Messi-gejta jos vise je napustilo FC ove godine. Nemoguce je sada pronaci lak mec, svaki sut je gol iz svih uglova i pice skillovi na sve strane. Za izbegavanje, ako mozes.

Ma nema zime za mene igram bez nervoze,vuko sam i ja toty messija,ali iz 84x20 kad su bili napadaci :slight_smile:

1 Like

Haha ti si ga dobio legit. Mada ne nailazim ja tako cesto, mislim da nisam ni na jednog naisao do sada za divno cudo.

Lightyear Frontier (Game Preview) Pre-Order košta na turskom store 64 lire. Kad igra bude zvanično izašla koštaće deset puta više.
Trenutna cena na US store je $22.49. Isto se desilo sa Tomb Raider I-III Remastered Starring Lara Croft. Ako želite da kupite jeftino neku third-party igru na Xbox, uradite to kao preorder.

Ta igra će biti na Game Pass.

Gde ima da se kupi ovo?Vidim da za Srbiju ne salju.Kakve su sanse da microsoft blokirao ovaj dzojstik da ne moze da se poveze na xbox series s,posto sam citao da ce to biti u nekom od sledecih update konzole,da ce blokirati sve dzojstike sem njihovih?

Gde ima da se kupi ovo?

Traži na Aliju GameSir G7 SE Xbox Gaming Controller Wired Gamepad.

Kakve su sanse da microsoft blokirao ovaj dzojstik da ne moze da se poveze na xbox series s,posto sam citao da ce to biti u nekom od sledecih update konzole,da ce blokirati sve dzojstike sem njihovih?

Pogledaj post koji sam napisao, ovaj gamepad je licenciran i odobren od MS. Ne blokiraju gamepade, imam gomilu kineskih no brand gamepada koji rade.

1 Like

Malo mi frka sa alija,hoce biti carina porez,jel original tamo ili stancaju neke kopije?

Zicani je pa ne preporucujem… pogotovu ako se prebacujes na PS5 sledece godine.

Igram na monitoru,pa mogu i zicni,nisam udaljen.