Xbox Series S|X tema

Imam,
445€ je cena kod mene.

4 Likes

Vidim da si uskocio u moju grupu na fb neki dan za gaming, sto tu ne oglasavas za prodaju konzola? 29k clanova ima i dosta se trguje. Ako hoces posto sam ja dosta prodavao i znaju me tamo, pusti mi sta imas od konzola pa cu objaviti, ako se neko javi prosledim ti

1 Like

moj glas takodje ide kolegi @ninja – kupio sam par stvari kod njega, uvek sve islo brzo i korektno, svaka preporuka. :+1:

2 Likes

Ma dodao me neki lik, trebao mu savet oko kupovine. Odmah sam i izašao :slight_smile:

https://x.com/Xbox/status/1757102346000286155?s=20

4 Likes

Xbox logo :white_check_mark:
Malo humora u najavi :white_check_mark:
Podcast concept :white_check_mark:

Možda i ne budu toliko loše vesti :thinking:

1 Like

Pa da je sve po “starom” ne bi imali biznis apdejt, znači nešto se promenilo, ostaje da vidimo u kom pravcu. Najviše se nadam da dobijemo neki hint ili koju reč o planovima za handheld Xbox. Priča se da je Xbox diviziji odobreno nekoliko hardware projekata :crossed_fingers: možda je nešto iz ovog domena.

A reakcije će biti doom & gloom kako god okreneš.

Scars Above preko Turske 300 dinara, idealna prilika da podržimo naše devove iz Mad Head Games

1 Like

Uuuu, novi Doom bi mi legao samo tako :ok_hand::joy:

1 Like

I novi Gloom

image

Kako “voćni” gamepad :drooling_face::drooling_face::drooling_face:


6 Likes

Super, a ima li neka igrica na ru temu da izlazi?

Ima, ali ne skoro

Ne vidim svrhu ovakve konzole onda.glupo je.

MS stalno radi custom konzole sa partnerima. Ovo nije za prodaju, nego za giveaway. Nije prvi put a kontam ni poslednji

Ne kapiram šta se dešava sa cenama na turskom store. Pre 20 dana poručim preorder Tomb Raider I-III Remastered Starring Lara Croft za 39 lira. Pre oko 10 dana naplate mi taj iznos sa kartice regularno. Juče kad je igra izašla cena 455 lira.

Nivelacija cena jbg :smiling_face_with_tear:

Isuse 10x??


Ovo se verovatno nikom nije desilo, support takodje ne resava problem. Izgleda mi kao kad fliper proguta novcic :grinning:

Reedem sam 70$ u januaru kao sto se vidi na slici, jedina kupovina je 40$ sto se vidi u istoriji , a balans kaze posle toga 0$ :grinning: dakle, 30$ se ne zna gde je, support kaze da se to skoro nikad ne desava. Neki report program sam instalirao preko konzole kako bi im poslao, pa sad kao cekam mada se previse ne nadam.