Xbox Series S|X tema

https://twitter.com/tomwarren/status/1752452485116018704?t=1Wb99RO85_zt4kdXzaUuKQ&s=19

4 Likes

Oni otkazi zvuce sada jos gore.
Takodje da je gaming zaobisao Windows je iznenadjujuce, a i nije u drugu ruku. :slightly_smiling_face: Hardver se muci, softver cveta.

3 Likes

cekaj, sta im je na prvom mestu?

Prvo mjesto server proizvodi i cloud usluge, drugo mjesto office proizvoodi i cloud usluge.

1 Like

Drugari, imam neki problem sa XSS, ne znam da li je rešiv, pretpostavljam da jeste. Zadnjih dana mi se dešavalo da u toku igre samo pocrni ekran i to sam rešavao tako što samo izađem i vratim se na home, pa opet otvorim igru. Pretpostavio sam da je neki bug u pitanju, međutim, nakon što se danas opet desilo isto, nakon povratka u igru je ekran bio siv, a sekundu kasnije je pocrneo. Pokušao sam da se vratim na home, ali i dalje nema slike, pa sam po sećanju otišao na home, isključio konzolu preko džoja i ponovo uključio, ali opet nema slike. Zamenio hdmi kabal, opet ništa. Poslednji put kad sam palio, samo se čuo zvuk kad se startuje konzola, ali ne i onaj zvuk kad mi izbaci profile i pita me ko se danas igra.

Neka ideja, predlog?

4 Likes

Živ bio i miško da ti poraste veliki :+1:

Uuu, kakva vest :smiley:

Nisam disk ubacio u konzolu, ima 7 godina… Mislim to je neminovnost, sve prelazi na digitalno, da nemaju dodatni interes u zaradi na hardweru, mislim već u sledećoj generaciji bi smo imali samo cloud gaming… Ali opet, dobro zarade na konzolama samim, pa guraju to…

Da li neko zna koje se tri igre dobiju uz konzolu kupljenu u gamesu?

Dodatno pitanje zasto bi uzeo kod njih?

Dobijes igre koje imas i na gamepassu ja mislim

Odgovara mi sto ne moram odmah da iskesiram

1 Like

U pitanju su igre iznenadjenja. Verujem da uz svaku kupovinu idu drugacije tri igre pa šta ti zapadne.

Ma daj bre nemoj da si klinac. Idi podigni kredit u banku na koliko god hoces rata nego da dajes lopinama pare u ruke i opet cee jeftinije da prodjes.

Gde ima povoljnije i za koji novac?

Virtualshop 53k, npr.
Igre iznenađenja kapiram da su neke bukagije koje ne mogu ni za 500 din da prodaju. Za tih njihovih “9 soma manje” nakupuješ kod brata Erdogana šta ti duša ište.

2 Likes

Ima za 420€ gore dole

1 Like

Evo kod brata @Scalper ako ima nesto. Dosta ljudi sa foruma je kupilo od njega konzole(da se ogradim ne poznajem coveka-sta vise mislim da smo se zakacili jednom ovde na forumu i bio je “povišen ton” ali msm da je OK prodavac) vidi i xbox shop da li ima nesto @ninja. Pun K.P. takodje preprodavaca.

3 Likes

Hvala, ja negde od maja prosle godine ne prodajem ali evo par oglasa, pa srecna kupovina.

https://www.kupujemprodajem.com/konzole-i-igrice/xbox/xbox-serija-x-1tb/oglas/161595058?utm_source=kp&utm_medium=interfejs&utm_campaign=social_share&utm_content=oglas

https://www.kupujemprodajem.com/konzole-i-igrice/xbox/konzola-xbox-series-x-1tb-novo-u-kutiji-dostupno-odmah/oglas/144421632?utm_source=kp&utm_medium=interfejs&utm_campaign=social_share&utm_content=oglas

3 Likes

@ninja imaš li kakvu ponudu za kolegu ?

3 Likes