Xbox Series S|X tema

VR u Vranje

Ja bih pre rekao da te oled serije LG televizora prave problem. Ja od 2018 god se igram na boxu i od tada sam koristio dva LG televizora. Nikada nisam imao probleme koje kolege iznad navode. Komunikacija izmedju boxa i ovog trenutnog LG-a je na zaista zavidnom nivou. Biće da OLED televizori imaju neku bojku.

1 Like

Sad bas pricamo ja i @jahalang0112 da menjamo naše bolesne olede :joy:

Pogledaj Philips 706/806 seriju.
Koliko vidim sad je 706 modelima pala cena i to dobrih 30tak posto cak i kod nas u prodavnicama…
Kad sam ja kupovao 65 inca je bio oko 2500e, sad sam našao za 1500 65, a 55 za 1000e …

1 Like

Pa i imaju, koliko se secam jedino na novim samsung televizorima možes da instaliraš Xbox app i claud gaming sa gamepassom

Meni se i na samsung qledu palio sx u 640x480 rezoluciji, tako da nije samo do oled tva.
A i kako PS5 nikada ništa, probavao sam i druge hdmi kablove, sve ulaze u tv i uvek isto…

5 Likes

Hmm baš čudno. Jedino onda da postoji problem do samog SXa. Ja se igram na SS i sa njim nemam probleme. SX nisam nikada koristio pa nmg da sudim.

1 Like

Nije tu ništa čudno, neke konzole imaju te probleme a većina nema, nema šta tu da se sudi…
Ti možeš da kupiš pet konzola i ništa da ne bude, a neko drugi ima “probleme” kao nas par ovde…

1 Like

Ali ono opet najviše problema sa lg ili je slučajnost da svima dopadnu te falične konzole.Probaj konzolu na drugi TV ili monitor

Moguće je da je najviše na oledima, ne znam, ali i na drugim televizorima se javljaju te boljke.

Pročitaj par postova iznad tvog.

I jesi probao osim na tom samsungu tipa na nekom monitoru ili drugi TV čisto da znaš jel problem konzola Tv ili samo zajedno su problem

Pa bolje da se komentariše ako neko planira da kupi TV da zna šta može da mu pokvari zabavu

Aman na dva TVa mi se dešava isto, na oledu i na qledu, to je to ništa više ne probam :grin:

PROBAJ! :joy::joy::joy:

1 Like

Ja bi tražio drugu konzolu ako garancija nije istekla

Sto neko reče - Nepotrebno pisanje u prazno oko nekih sitnica. Meni apsolutno nebitno. A da vucaram konzolu i jurim garanciju zbog sitnica kojima ne znam uzrok to sigurno necu raditi :slightly_smiling_face:

2 Likes

Ako je problem do hardvera nebi čekao da samo crkne ako imam garanciju

Ne moze quick resume biti hardver. Bezbroj puta smo utvrdili da on stvara vecinu problema.

1 Like

Lesa je spominjao i da mu se pali konzola na niskoj rezoluciji mislio sam da i ti imaš isti problem