Xbox Series S|X tema

Jednostavno kad se svi žale na lg ti ga zaobiđeš pri kupovini i ne boli glava i ne bacaš pasulj hoće ili neće raditi sa xbox

Ebiga. Da vox ima povoljan gejming oled furali bi to :slightly_smiling_face:

1 Like

Imaš i tcl koji je klasa za te no name brendove

Pa ni je sve samo opcija a i b kao kod vas

Prosto sam čekao kada će da ponudi magično rešenje :rofl:

Pa kad možeš biti bračni savjetnik ne vidim što bi to bio problem da ja budem za tehniku

I to što kažeš brate :joy:

1 Like


Uzmi nešto sa liste i uživaj

Imam i Hyundai santa Fe,imam i s7 američki,imam i Sony i Nintendo konzole nisam ja toliko fanatičan kao što me predstavljate

Samo uzimam što mi u tom trenutku ima najbolji odnos uloženo i dobijeno

Ne verujem da osim cx/c1/c2 Oled-a postoji išta približno ovoj kategoriji.

Pa da. To kazem. Ovo je nesto dobro sa ok cenom. Jer ja recimo hocu oled. Nema drugih koji nude makar slično za tu cenu.

Rado bih prihvatio sve bolje za istu cenu :slightly_smiling_face:

Ali ako ti konstantno pravi problem sa nekim uređajem onda par desetina eura što bi dao za Samsung ili neki drugi uređaj je po meni opravdan za mir u kući

Pih, kako baš da pravi problem sa Xbox u pm :joy:

2 Likes

@SlobeX samo xbox pravi problem. Zato smatram da nije samo lg kriv. Godinama unazad imam lg televizore i uvek manje vise slicne stvari. Drugi uredjaji rade savrseno - sony 5, apple tv, mi box s , dok xbox brljavi

3 Likes

Top prodaš Xbox i riješiš problem.Prosto

1 Like

Neki dil sa samsungom sigurno imaju

Zašto? Nije to nesto sto bi me nateralo da prodam box, jer meni xbox odgovara. Kao i sony i ostalo. Te sitnice iritiraju, no na kraju dana to su nebitne stvari.

4 Likes

Jednostavno volim da sve radi bez problema ali eto nismo svi isti.

Savršeno ne postoji slobo :slightly_smiling_face: pricam to i @MladenVR -u da se sto pre ozeni, ali ne sluša :joy: kaze nema vremena, radi :grin: evo sta radi

image

2 Likes