Xbox Series S|X tema

Ma van Slobo. Sigurno ih samo nalwpe na kutiji kap sto su radili i za Sony.

Mislio sam da se zezaju, ali stvarno su izbacili ovo :joy:

1 Like

Zamisli kupis dzojstik koji ima iste funkcije kao i onaj beli, platis duplo vise kao da je kapacitet baterije bolji ili nesto slicno tome. Glupa slika samo, sto je jos gore od svega ne gledas u dzojstik dok igras da imas neki osecaj, ne znam ni kako bi ovu budalastinu opisao.

5 Likes

Vise naginje ka tome da klinci kupe ovo, mada mislim da je i njima ruzan :grin:

Kaze tekst “next big exclusive” koja je bese bila pre :face_with_raised_eyebrow::wink::grin:

Halo ? :man_shrugging:

Nek kupe 17, ali zadnja velika igra im je bio Halo/Forza, ali to smo videli i doziveli 20x vec.

Kad ce novi AAA naslov? Cekamo starfield da flopne? :smiley:

1 Like

Aj pusti moram malo da trolujem.

Ja se ovog bojim. Ne bih želeo prvenstveno zbog sebe. Da imam da pičim neki dobar RPG. Ali ako ovo flopne, Sloba na aparatima odmah :smiley:

Neće kad im Dacha pošalje mail :joy: Lako ću brate ja da predjem na Series X. Neću tu da šaljem slike iz Barselone a ovamo tražim da na Series S igram u 1440p i 60fps :smiley:

1 Like

Konacno skapirao sta se desava sa igrama u quick resume.

Naime, kao sto ste rekli izgleda da lg i Sx ne saradjuju bas najbolje. Desi se da pokrenem igru iz quick resume ali se ona ne pokrene u dolby (hdr) modu, vec u obicnom modu. Onda vidim da nesto nije ok ali to ukapiram tek kad vidim kroz podesavanja da nije igra u hdr-u. Gasim igru i restartujem konzolu da bi sve bilo kako treba. Da napomenem, to se desava samo sa igrama koje ostanu u quick resume.

Jesam. Ali ovo nije do rezolucije. Rezolucija je ok, ali dolby (hdr) se ne pokrece. Jer izbaci gore desno da je dolby. Jedino nisam probao da izadjem u dash pa da zatvorim igru i ponovo je pokrenem.

Bas da probam u jos nekoj igri. Ali u par igara ni to nije pomoglo.

Meni se desi nekad da se tv (LG) zaceni skroz kad udjem u igru. Onda se napamet vratim na home na konzoli i vrati se slika. Samo se vratim u igru i radi.

To mi se desava i sa EON kad predjem sa XBOX HDMI ponekad. Onda samo ugasim pa upalim tv i dodje slika.

2 Likes
1 Like

Lg definitivno treba malo da poradi na nekim stvarima. A mozda i microsoft. Ne znam ko je kriv :slightly_smiling_face: sa ps5 nemam problema, a znam da sam i na prethodnom tvu imao problema i sa one X i sa SX oko rezolucije i tako slicnih sitnih problema sa slikom.

1 Like

Ovo je izaslo burazeru u Berlinu za MW2 vault edition…E sada on je pre toga vec kupi basic verziju MW2 igre tako da smo ovo “just for you” kontali kao doplatu za vault edition. Cena je bila 30eu. Pricamo inace o par dana po izlasku igre.

Jeste, i ja sam to dobio i platio na Argentini oko 2000din za vault edition iako je igra preorder-ovana na turskom store-u, tako da eto ako je neko sumnjao dal mogu kombinacije eto sada se zna da može, bio rođoš pa da častim sebe dodatkom, tako da dobra im je ova fora, i naravno kartica prošla direktno :smiley:

1 Like

Vidiš ovo nisam obratio pažnju ranije kada mi je SX i SS bio prikačen na LG UN7100. Ali PS5 momentalno radi paljenje i gašenje HDR-a kao i promene iz Game u Standard mod kada se prelazi recimo iz igre u youtube ili iz konzole u tv kanal generalno. Mogao bih da probam danas baš da vidim kako će se Series S ponašati.

1 Like

Radi i series x sve, samo što hoće da brljavi, ps5 nikada do sada da kucnem u drvo.

1 Like