Xbox Series S|X tema

2500 preko razmene (banovacu se sam)

Ma i da je besplatna nisi mi objasnio šta i kako je skuplje nego što je bilo

1 Like

Aha, pa pisali su u temi o argentini… neke cene skocile sa 4000 din na 7000… preko noci. I jutjub je poskupeo tako da mislim da je neko sranje zbog inflacije pogodilo argentinu na globalnom nivou svih servisa.

1 Like

Igre koje pratim nisu skuplje a i na izlasku su max 7000 što je 20e manje od Evrope ili usa

Gde ste ermigrilali YT sa argentine na koju zemlju? Turska ili Indija i koliko je tamo?

Ne znam Slobo nisam bio skoro godinu dana na Xboxu.

2 Likes

Pezos tone sve dublje i dublje, već duži period nije odnos 1:1. Trenutno je 1 Pezos 0.76 dinara.

2 Likes

Šta hoćeš baš su top igre, kao za tebe da su ih birali. :joy: Još umesto Ratchet-a da su gurnuli neki horor i sit da se izigraš :joy:

Igre u Arg jesu skuplje, ali uglavnom AAA poznatije igre koje izlaze. Srećom pa je Arg pezos pao žestoko, pa kad se pretvori u dinare i dalje izađe 1500-2000 din jeftinije u dosta slučajeva. Ali Turska je definitivno jeftinija sa takvim naslovima, dok je Arg jeftinija sa malo starijim igrama od prošle, pretprošle godine ili manje poznarijim naslovima, in game valutama i sl.

Ni Turska više nije jeftina, CoD otišao na 1100 lira za base igru, a u pre order-u bila je 700, NFS isto otišao sa cenom bože sačuvaj, dosta stavki je poskupelo, tako da za sad ARG ostaje jeftinija opcija za mnoge naslove i sa povećanjem, ali svakako turska varijanta je jeftnija za GPU i neke igre kojima nije podignuta cena, ali nema šta dosta jeftinije od US, UK store-a…

1 Like

@Marko1996 treba da pričaš da je Argentina skupa a turska je jeftina jer to je matrica na forumu

2 Likes

Kakve legende

2 Likes

A jel znas zasto je taj “popust” ? :joy:

Ide crni petak, crn da ne moze biti crnji :grinning:

Ma jok. Na akcijske cene ne vazi ona vip kartica. Tako da recimo ne mozes iskoristiti 5-10% popusta ako si elite rank :joy: doktori su.

Bukvalno su doktori. Sad sam bacio oko na sajtu za cene novih igara tj pre-ordera i svaka je spustena na oko 600 kinti i nije moguce koristiti club karticu sa kojom bi npr imao 700 kinti popusta. Haos :joy:

1 Like

Koji je to prodavac?

game centar

2 Likes

I Computerland nudi slican ili isti bundle. Ludilo. Ovde vec mislim da to pakuju oni i da to ne dolazi od Microsofta. A obzirom da je Scalper pisao da jednoj domacoj radnji prodaje SX, onda svakako namerno guraju igre.

2 Likes

Jel možda kutija sa ilustracijama igara ili dolaze igre van originalne kutije?

Ovde jedino ako Halo folazi kao deo boxa jer ostale igre su third party i čisto sumnjam da MS to pakuje. Da je direktno od MSa pa bile bi samo exclusive ili još logičnije kod za game pass x broj meseci. Ovako se vidi da retailer gura taj paket.