Xbox Series S|X tema

Uh, kakav fail MS marketing tima, neko je spominjao da zamislja jadne radnike u prodavnicama koji treba da objasne razliku izmedju One X, series X, One S i series S… bice to dosta vracenih konzola i uplakane dece. :confused:

1 Like

Nintendo sa wii i wiiu je rekorder u tom zbunjivanju tako da ovo je smješno

Meni nije, dosta ljudi navodi da je to jedan od razloga lose prodaje Wii U-a.

Tu je samo jedno slovo a ovdje je čitava riječ u nazivu drugačija i sam izgled konzole je drastično drugačiji i čak su prestali sa proizvodnjom starog one x

Pa ne znam kako drugacije da onda objasnimo ovih 747% povecanje prodaje od juce, ljudi se ocigledno zbunjuju dokle god je obican X u prodaji.

Nema veze da li je slovo ili rec, ovde je isto slovo, a drugacija rec, zbunjuje ljude. Cak i ja sam par puta napisao One X umesto series X, sasvim slucajno.

Ali dobro, ne verujem da ce se ponoviti Wii U scenario, samo je… lose.

Moram priznati da je i mene juče povukao One X na Amazonu, ulazim ja da vidim ima li još Series X, i prilikom pretrage prvo što mi izbaci je One X, uđem kad ono 1 na stanju, mislim se, jel moguće da sam ubo trenutak kad je ostala samo jedna konzola, pogledam malo bolje, kad ono One X…

Crna kutija, i prvi rezultat pretrage, uopšte nisam obraćao mnogo pažnju u početku. Eto kad i iskusniji pogreše, kako je tek matorcima :smiley:

1 Like

ss1 ss3


334

2 Likes

Haha, izvinjavam se sto pretvaramo ovo u fun sekciju.

bbb

edit: konfuzija oko banana-mesec avatara pocinje da me izjeda, tako da ga menjam i to tako da bude dark theme friendly.

4 Likes

Vi ste krivi, ziveo sam godinama u blazenom neznanju da podseca na bananu, ali se posle svega ne moze vise unseenovati. :smiley:

6 Likes

Nema na cemu… :smiley:

2 Likes

Ja sam uvijek mislio da je banana.

Čak i da si mi dokazao da nije banana opet ti ne bih vjerovao :smiley:

3 Likes

Sto li sam kupovao ps5 kad sve dolazi u gamepass :grinning:

1 Like

Konfuzija s nazivima je strasna – cak se i iskusni novinari nasiroko po tviteru zale koliko nema smisla.

Ovakve stvari me uvek navedu da pomislim kako ti silni preplaceni menadzeri nisu mnogo pametniji od nas.

3 Likes

Zamisli da su ostavili Xbox Scarlett i Xbox Lockhart. :heart_eyes:

1 Like

Ti radni nazivi uvek ispadnu mnogo bolji nego finalne verzije.

2 Likes

Kako je Project Scorpio moćno zvučao :grinning:

4 Likes

Ono je bio mjesec?

Xbox series S prednarucen, konacno cu odigrati neke xbox one igre kao covjek

Najbolje da zaboravimo celu stvar :smiley:

3 Likes

Gusenica jel? Vise mi je na zmiju neku licilo.

3 Likes

al meni se bananica svidjala :smiley:

3 Likes