Xbox Series S|X tema

Da se zuri ne mora. Ali ako postoji opcija, sto da ne. Mislim da ljudi nisu svesni koliko znaci NVME drive. Igre koje ja igram umesto 2-3 minuta, ucitace za 15 sekundi, moci cu da igram Cold War npr. U 120fps. Vise se radi o quality of life upgrade-u, nego zbog ekskluziva.

1 Like

GameStop je propao odavno. Samo se ceka da stave kljuc u bravu.

Sto se preordera tice, ja ne volim da cekam. Hocu da imam cim izadje. PS5 sam pokusao da preorderujem, ali su svi sajtovi pocrkali u roku od par minuta. Ako se pojavi negde, naravno da ce da padne preorder.

Xbox pocinje za neka dva sata (u 11 ujutru, po mom vremenu). Da vidimo na sta ce to da lici :slight_smile:

2 Likes

Pa ja imam sta cu da igram, za day 1 bice spreman next gen patch za Fifu, ne zelim da cekam ni jedan dan duze nego sto je bas nephodno. Uzdam se u to da ce Nesa biti brz, i spretan da izbegne karantinske probleme. :slight_smile:

1 Like

Ti jos imas zivaca za Fifu :laughing:

Ja sam x360 uzeo kad se Gears pojavio – dakle, nesto zasta je iz aviona bilo ocigledno da ce nas oduvati. A to je bilo nekih godinu dana od launcha.

Ocekujem da ce slicna situacija biti i sa ovom generacijom.

2 Likes

A zaboravljate da ce i ovde na forumu da bude odredjeni broj konzola za kupovinu. Licno mislim da ce taj broj biti dovoljan za sve ljude sa foruma da kupe i veorvatno igraju day one.

4 Likes

Pa tesko bas day 1, prvo moraju da se pojave u madjarskim prodavnicama, pa da ih neko dovuce, pa da ih posalje kurirskom sluzbom, meni vise vuce na na day 4-5 u najboljem slucaju, ali samo da ne bude nekih duzih kasnjenja, mislim da to vec psihicki ne bih podneo bas najbolje. :smiley:

Uveliko se radi na tome…Ako bude sve po planu, imaćemo konzole day two, po FANTASTIČNIM cenama!
Toliko za sada…

12 Likes

Ne pitam za cenu… Za mene odma jedan X i DE :smiley:

4 Likes

Eh sad ne mogu da ti to kazem. Poslovna tajna :rofl::rofl:

2 Likes

Jos 4 minuta…

Moze da se preorderuje, al …urac…

Prso microsoft.com k’o zvecka.

Nek se nose, i oni, i Soni, i Nvidia…

Ipak je proslo na microsoft.com :slight_smile: Svejedno, i dalje nek se nose :slight_smile:

5 Likes

Ovaj controller izlazi na launch-u pored crnog i belog


Verovatno za PS fanove koji se predomisle i kupe SX :grinning:

6 Likes

11 Likes
6 Likes

Covek je upravu.

Jadni svi ovi likovi, mame tate babe i dede sto su juce slucajno kupili One X… dobra konzola doduse

3 Likes

Lako će da vrate. U US je to normalno. Retko su mi i račun tražili.

2 Likes