Xbox Series S|X tema

Vjerovatno će biti i za PC ako na to misliš

Svaka cast za MS. Ovo je dobra kupovina.

Da, potencijalno.

Jos malo novosti iz Microsoft tabora

1 Like

Ne zanima nas TAJ share. :smiley:

7 Likes

Onaj drugi ce verovatno biti identican kao na prosloj konzoli a verujem 100% da ce ibna PS5 biti ista situacija kao na cetvorci.

Krenuo pre order ovde kod mene, 460 eur je XSX konzola.

2 Likes

dobra cena

1 Like

da da.
Mislim da nema potrebe da pre orderujem, samo odem 10. novembra u radnju i pokupim jedan.

6 Likes

Sori za pitanje ali gde si to ti? Znam da ima ljudi u spaniji, kanadi pa sam se pogubio

Kuvajt :sunny:

2 Likes

Izgleda da su i ovde, kao sa PS5, retaileri dobili manje S konzola. GameStop u Georgetownu u Texasu:

Najsmesnije sto je preorder sa toliko malo konzola svuda :man_facepalming:t2:

3 Likes

Ja zaista ne vidim toliku frku da neki ljudi optereceno jure taj pre order po svaku cenu. Ako ima ima, ako ne sto kaze robotnjik, odem 10. i kupim. Siguran sam da ih do tada sigurno nece manjkati. I da se saceka par dana, ne gori nista majku mu :grinning:

4 Likes

Mozda ispadne istinut leak da je proizvodnja u k…u :shushing_face:

To sam uradio isto i ja sa PS4. Tek posle godinu dana. Imam ja jos dosta toga da odigram na PS4 dok ne odlucim koju cu konzolicu da pazarim, mada sve mirise na Series X.

Meni bi se neizdrz da odmah uzmem konzolu javio jedino kad bi bila neka masna ekskluziva day one – ovako, sem mozda sajberpanka, ne vidim sto bi iko zurio da uzme nove konzole?

Mozda sam propustio nesto…

Optereceno jurim, su malo teze reci. Hocu da imam sto pre , znaci pre order, jer posle ko zna kada ce biti. Mislim da je ok biti uzbudjen za nove generacije konzola koje izlaze jednom u 7 godina…

Plus, ovde nisi mogao PS4 kupiti 6 meseci posle release… tako da.

2 Likes

Ma nisam mislio na tebe licno. Izvini ako si se pronasao. Generalno govorim citajuci razne portale i fejsbuk komentare istih. Ne znam gde si, ali tih 6 meseci mi deluje bas cudno.

Pa pronasao sam se jer sam koliko vidim jedini ja PreOrderovao ovde… haha :grinning_face_with_smiling_eyes: sve ok, nisam uvredjen ili slicno, samo pokusavam da objasnim svoj hajp.

I zena me gleda ko da sam lud, kada sam rekao da idem kasnije da radim da ne bih propustio pre order.
Progutao me kapitalizam, ovce su za šišanje.

1 Like

Ti si u Spaniji? Ja uplatio ovima u games-u ceo iznos. Ionako imam XoX pa i ako kasni nije neki problem. Cisto rekoh da vidim koliko ce ispostovati preorder.