Xbox Series S|X tema

Siguran sam da ovo nije moguce.

I ja sam primetio da mi pretplata sa jednog naloga radi na drugome, iako nije postavljen kao “my home”.
To bi znacilo da Xbox zapravo ima bolji gamesharing od PS. Treba to dobro proveriti i videti da li je moguce da jedan nalog, na dve konzole, moze funkcionisati kao “nosilac”.

2 Likes

Ma moze izgleda. Ono sto sam ja pisao iznad, kod mog burazera na njegovoj konzoli je isti levi ARG nalog za GPU i radi nam obojici.

A igramo sa svojih default naloga.

Erm… what… znaci mozes jedan nalog sa gamepassom da postavis na beskonacno mnogo konzola?

Nope :roll_eyes: Nema smisla gamesharing ako jedan nalog radi na beskonacnom broju konzola :joy: to nije sharing nego free gaming :joy::joy:

Vidim da je ovo večeras. Jel ovo kao neka produžena verzija već vidjenog ili ćemo dobiti nešto novo ?

2 Likes

Samo dublji prikaz nekih igara sa E3, plus update od par timova koji nisu bili na E3 (tipa Ninja Theory).

4 Likes

:thinking:Možda mi je sad malo jasnije na koju foru Ultimate Game pass 12 meseci za 3900din. Ponuda sa KP.

Kupio sam od istog lika kao on. Dobio nalog sa 7 meseci gp, upisao mail i šifru… Nisam stavio na home.Gp radi ali moram pri svakom paljenju konzole da udjem na taj nalog i odradim switch na moj onda sve radi. I gift mi ne radi sa arg na us nema šanse, prošla samo prva uplata… Arg-arg radi…Da, I mislim kad bih obrisao nalog sa Gp, da Gp ne bi radio… Nema nikakve logike…

zna li se kojih? da ne gubim vreme ako ne moram

Sad sam opet malo zbunjen. Sutra kada dobijem konzolu prvo pravim glavni nalog, koji region da stavim ako planiram da koristim Arg store? US nalog ili odmah jedan main Arg i drugi za kupovinu i slanje kodova?

I gde kupujete game pass? Jel isto sa Arg store-a?

Za slanje giftova sa jednog na drugi nalog, nebitan je region naloga, samo region konzole podesi na arg i to je to.

Za gamepass vec nisam siguran koja je najpovoljnija opcija ali iskoristi mozda promociju da kupis za 1$ 3 meseca na svom nalogu - prva kupovina karticom obicno prodje direktno na nalogu.

Na aregentinskom gamepass kosta ispod 50 dinara, cini mi se 46. Naravno kupi na Arg. kao i ja. Glavni stavi na USA mada ti ni to nije nesto sto kasnije ne mozes promeniti. Nalog sa kog planiras da saljes igre neka bude podesen na arg.isto kao i konzola.
Da ne bi dangubio sutra lepo veceras napravi naloge i sutra samo odradis login…
P.S. kurirske sluzbe ne rade sutra, kako ti stize konzola?

Znaci ako sam razumeo sutra prvo radim ovako:

  1. pravim US main nalog
  2. pravim Arg nalog
  3. ukucavam nalog sa gp podacima koje sam dobio na “poklon”
  4. onda menjam region konzole na Arg

Kada istekne taj nalog sa gp onda kupim sa Arg naloga i radice na main nalogu?

Sto ne rade? Petak je, rece mi da je poslao konzolu danas.

Prvo stavi konzolu na Arg.ali neka ti jezik bude Engleski. Zatim pravis jedan pa drugi nalog. Pod uslovom da ti stigne tek sveza konzola ako je nova onda ces se nacekati da se updatuje :slight_smile:

1 Like

I onda slobodno posle moze da se kupi gp sa arg naloga i da radi na glavnom US nalogu?

A sta je sutra pa ne rade kurirske sluzbe?

Lepo ne rade-ni Aks, postexpress, bex…
Nego lepo ti zapucaj u magacin sutra i uzmi posiljku.

Meni salje daily sluzbom. Ne znam dal oni rade, sada cu bas da pitam ovog sto mi salje.

Podrani sutra i zovi njihovu ispostavu u svom gradu. 99% da ne vrse isporuku subotom jer ja radim u AKS-u i dolaze ljudi subotom koji ne mogu da posalju paket nigde a ja ih vracam…

Sutra je petak bre. :grinning: