Xbox Series S|X tema

Sutra je petak :slight_smile:

Kad radis u kurirskoj sluzbi svaki dan ti isti. Ne zamerite coveku :sunglasses:

1 Like

Kao da je u drugim firmama bolje, svaki dan je dan mrmota :slight_smile:

Ugrabite dok ga MS nije skinuo sa stora.

https://www.microsoft.com/en-us/p/retroarch69/9mx29m0p7rqc?rtc=1&fbclid=IwAR2LOy9-2Pd7VJbzr4EyPXhwWXQ2TuPokxIMlAPfMH_-fX6tYdatxpaXzVA&wa=wsignin1.0&activetab=pivot%3Aoverviewtab

Cemu sluzi? Super je description na store-u

image

1 Like

Uuu jbt al’ sam prebacio…ne radim danas i premotao da je subota posto ne radim :slight_smile:

1 Like

Preko njega kačiš sve emulatore na konzolu, moram i ja da provalim šta i kako. :joy:

Što bi skinuli,program je legalan kao npr i kodi a upotreba može da bude nelegalna

Znam da su se lomili godinama da ga stave na store, sad je ovo nekako ispotiha stavljeno kontam da nije greškom aktivirano.

Kad trazis retroarch preko pretraživača na storu uopšte ti ne izbaci nikakav rezultat.

1 Like

Jel se preko njega vrsi emulacija igara sa konzola starijih generacija?

Ako mislis na stare Xbox igre, to radi preko internog MS emulatora, ovo je verovatno klasican emulator za stare igre gde se ubacuju (uglavnom piratski) ROM-ovi, i podrzava vecinu starih platformi kao sto je PS1, PS2, Gamecube…

@Son_of_a_gun imas ovde ekstenzivno uputstvo ako te zanima, zahteva malo petljanja sa developer modom.

Da da, na ove konzole sam mislio.

Cek bre, cekamo i jurimo nove konzole da bi na njima igrali igrice sa starih konzola koje vise ne zelimo da imamo :joy:

A onda su zene neodlucne i nerazumne.

1 Like

Ako hoćeš da koristiš pun potencijal mora Dev mod

Retroarch je keva za emulaciju. Bolje nema :slight_smile:

What old console games can I play on XS?

Yes! :smiley:

3 Likes

Stigao danas, napravio naloge i dobio nalog sa 7 meseci game pass-a. Sad kad sam upalio konzolu odmah sam stavio Arg region i store na oba naloga koje sam kreirao je u pezosima. I dalje kupujem preko drugog i saljem na prvi?

1 Like

Sve isto, nista se nije promenilo u medjuvremenu. :slight_smile:

Meni vratili konacno na karticu za AC Valhalu season pas. I to na neku foru 3x1264. I jos Vucic dodatnih 3000.

1 Like