Xbox Scarlett Cloud box and Traditional system info leaked

Pa tuga ko su danas “cenebrity” kazem ja debilijana teska.
Joj boze imam dvoje male dece… ne znam kako cu to podneti niti od njih napraviti barem polu/ljude uz ove danasnje “trendove”
Menjam misljenje nije 80% ljudi poluretardirano. 84% :laughing:

Tako je i moja baba gledala na ljude da su poluretardirani jer imaju mobilni telefon, kaze od toga cete zaglupeti, a ona je suva inteligencija…gleda pink i glasa za zvalavog xD.

To je taj neki generacijski jaz koji nije tako lako razumljiv ali ipak treba ostati otvoren za nove stvari uvek se tu moze pronaci i nesto dobro.

1 Like

Bojim se da bez tih retarda koji se snimaju ja bih verovatno bio jako loš tekken igrac ili očajan LoL igrac u mladjim danima. Neki ljudi poput mene ih gledaju da bi naucili nesto, ako vec zelim neki uspeh u nekoj igri idem laksim putem.

jbt da li vi mene kapirate ili ste ono…
Ma ok snimak ali ne mogu da svarim debilka u uglu koji misli da je smeker. :nauseated_face:
@gospodin_covek
Ne radi se o tome. Ja ne pljuje novotarije koje su prakticne. Prakticno je imati telefon necemu sluzi.
Debilko u uglu ne sluzi nicemu.

Pa ni meni debilko u uglu ne služi ničemu xD, ali tog debilka verovatno prati 10 soma klinki koje zele da ga gledaju u uglu :laughing:

1 Like

Mislis 10 soma klinaca? :joy:

1 Like

Content kreatori su danas veoma uticajni, drustvo se promenilo, veoma ozbiljne pare se vrte oko striming servisa i od youtube pregleda, Baka Prase je danas veci influens za klince od skole i roditelja, mozda jeste retardirano ali mi pripadamo nekom drugom vremenu.

Meni je show kako je tako nesto stiglo cak i do jutarnjeg programa…

Iiiii opet “idiocracy”:grinning:
Za sve je kriva jeftina hrana i socijalna pomoc :smiley:

Klincima u tim godinama je korisnije da drkaju na MILF-ove, bar ce poceti da ih rade hormoni i naucice nesto usput :joy: A ne da prate baka prasad, nindze, shogune, neke retarde sa mullet frizurama i brkovima i slicno…

Totalni, nazalost

1 Like

Potez MS u novoj generaciji je jasan… Opet na sto stavljaju One, i unapređuju ga (ne u lošem smislu) generalno skontali su da su zasrali sa current gen, i po meni su trebali sa X da krenu novu generaciju… Velika je pohvala to što su omogućili da se gamepadovi sa One može koristiti na scarlet… Xbox ima brutalne gamepadove, o Elite kontrolerima neću ni da pričam apsolutno… Cene im jesu jake, ali su perverzija…

Elem PS će kao i svaki put hteti da sazna specifikacije MS konzole i da svoju naprave jačom… Samo što nemaju pojma da naprave dobro kućište i sve to uklupe… Prva verzija ps4 koju sam ja imao, kada sam npr ušao u SW Battlefront, toliko je zujala da sam mislio da će početi da levitira… Dok One debeljko bez ijednog otvaranja radi već skoro 6 godina… Bez da se čuje…

Obe konzole kutije obicne i isto sranje ne vidim sta im je to sony objasnio ? A i valjda je bitnije da konzola bude tiha i hladna nego da lepo izgleda.

Ja mislim da taj sto nema pojma o konzolama ne kupuje konzole :smiley:

A preispitas li ti sebe? Ako ti govoris jedno, a 5 ljudi govore drugo, koja je verovatnoca da si ipak ti u pravu? Preispitaj svoje stavove i razmisli malo da li si u pavu. Pokusaj biti objektivniji, jer ipak ovde ne pisu ljudi koji se ne razumeju u ono sto pisu.
Ako ti kazes koja je poenta imati XO pored PS4, ja tebe pitam koja je poenta imati PS4 pored XO i GPU?

A ti brate mili, u imenu drzis “gospodin”, a sve si samo ne gospodin. Vredjas kako stignes ljude, bez potrebe… I nije prvi put :confused:

Retko smo saglasnog misljenja, ali kad ga ubodes, ubodes pravo u centar :slight_smile:

Zato sto za 500€ ne mozes da uzmes PC, a na kom ce ti odlicno raditi sve igre u narednih 3,4,5 godina. Stari PC mozes prodati, ali stati PC nikada nije vredan, makar ga platio i 1000e (pre par godina). Tehnologija napreduje, nove serije izlaze svakodnevno (PC, telefoni, TV…), cene padaju iz casa u cas, te PC gube vrednost vrlo brzo. Konzole se mogu nabaviti i za manje od tih 500€ (a siguran sam da ih ni ti nisi nabavljao za tu ludu sumu novca).
Igrao sam se na svim platformama, ali PC i gejming mi je totalno nespojiv pored konzola, koje ti pruzaju pre svega veci konfor, “laksi” gejming i zabavniji sa drustvom. Ko to jos igra igre na PCu koji je prikopcan na TV? To je tako komplikovano. Xbox, konzola, jedno dugme, pali se, palim TV, jos jedno dugme i vec sam u igri, u trosedu, sa dzodzarom u ruci :slight_smile:
PC i gejming mi je jedino kul za pucacine (mozda zato sto sam ih tako i naucio prvo igrati).
Mozda je subjektivno, ali za mene, Konzole>>>PC (kada govorimo o gejmingu) :slight_smile:

Saglasan sam da je totalno trulo gledati kako neko prelazi neku igru, ali sam dosao u tu situaciju da sam se sa Apexom toliko zarazio, da i kad odem na faks, na pauzi od ucenja, pogledam kog dobrog strimera kako odigra par partija :slight_smile:
Uhvati me kriza, pa se tako na tren zadovoljim :laughing:
Sa druge strane, gledati na YT kako neko predje neku SP igru i time se zadovoljiti mi je totalno suludo :confused:

Hahahahahahahahah, bravo :laughing::laughing:

Ja upadoh u ovu temu kao sa Marsa. Citam postove od pre 20+ dana, vec sat vremena… Sve samo da se ne spava :laughing:

1 Like

Evo prvi da ti odgovorim. :grinning:

Same here.

Verovatno mislis na PC. Zato sto Sony ima naslove koji nisu igrivi na drugim platformama.

Ako izuzmes finansijski aspekt, totalno netacno. PC ce uvek biti ultimativna gaming masina. Ni jedna konzola ne moze da ti pruzi te performanse kao high end racunar.

1 Like

Pošto smo dobili procurele informacije u vezi sledeće Xbox konzole, nastavljamo diskusiju tamo: