Xbox pitanje

Ljudi,sry sto otvaram novu temu ALI prvo sam htio ovo pitat u topicu Noob pitanja-tema zatvorena,onda sam krenuo na xbox pitanja i odgovori-tema zatvorena,nakon toga otisao do teme koju sam neki dan ja otvorio-Rješeno ::)…Dakle,u Noob FAQ-u sam procitao "Kako biti siguran na LIVE-u " i odgovor je “Uvjek flešovati najnoviji FW”-može mi netko objasnit kako to u praksi napravit tj. kako znati da li sam na zadnjem firmware-u,jel to dashboard update ili LT update…Znam da pitanje nije vrijedno otvaranja nove teme ali ne znam di da pitam

Najnoviji lt, sada je to lt 3.0

Nema sta sry, dobro si ti uradio, za svako pitanje otvara se nova tema - po pravilima…

Firmware ti se odnosi na dvd drajv, tj. ono programce sto ga kontrolise. Najnoviji firmware je LT+ 3.0, i on je potreban ako zelis da igras najnovije (XGD3) igre. I naravno, preporucljivo je imati najnoviji zbog m$-ovih provera.

Ljudi,izgleda da cu ja vise vremena provest na forumu u rjesavanju problema nego u igranju igara :(…Dakle,tjekom igre mi se dogodilo da je đojstik automatski poceo vibrirat(kasnije sam iskljucio vibraciju iako jucer nije bila ni upaljena(?!),jel moguce da se postavka promjenila nakon update-a dashboard-a?) i nije to problem nego nakon par minuta đojstik se sam ugasio i na ekranu pisalo da ga upalim-i tako 5,6 puta ugasi se pa ga upalim i malo sam ga lupnuo i sada kao da se stanje u zadnjih sat vremena popravilo,ne gasi se al me zanima,jel se vama zna ugasit bez razloga?Nije riječ o bateriji jer sam nakon 1. gašenja kontrolera promjenio baterije i stavio nove pune i opet se par puta ugasio… Hvala :smiley:

Kad si ga lupio proradilo? Onda je kontakt neki , verovatno onaj u kucistu za baterije ili oni federi za baterije , probaj to ocisti i malo istegli onako da ima bolji kontakt , mnogo nas je imalo problema sa gasenjem joy-a bas zbog kontakta tako da se nadam da je to i kod tebe :slight_smile:

Hm,jucer mi je to kučište za baterije palo,ali sumnjam da se nakon toga poremetilo…aj ako se ponovi probat cu,inace kad se zatvori kučište na kontroler ima “lufta”,malo više nego kod novih kontrolera,al to je valjda od korištenja

cim ima lufta ima los kontakt , malo istegli one federe na joyu da lepse legnu na baterije…

Gledao sam u postavkama console serial number i console ID;na naljepnici na xbox-u piše serial number ali di piše consle ID? Hvala

Each Xbox 360 console has a unique, 12-digit serial number. Each Xbox 360 also has a console ID number that is available through the Dashboard, and that uniquely identifies the console on Xbox LIVE.

The serial number of an Xbox 360 console is displayed in three locations. The console ID is located only in the Dashboard.

The Xbox 360 console serial number and console ID are displayed on the System Information screen of the Xbox Dashboard near the top. System Information is the last option on the list of console settings in the System section of the Xbox Dashboard.

Jedino ovako…

@Milan-da,znam da to pise u systemu,mislio sam da negdje na konzoli pise taj ID,al kad si objavio ovo vidim da nema…Ljudi,jos jedno pitanje-kad sam isao radit account na XBL-u ponudilo mi je mjesec dana LIVE golda besplatno ali sam morao upisat broj kartice,e sada dal to znaci da moram upisat karticu i kupit neki gold kako bi 1. bio besplatan ili samo traze broj kartice(ne znam zasto) a daju bezuvjetno taj 1 mjesec free? Ako je ovo drugo,kako uopce doc do tog ponovno, da ponudi upis kartice i da ponudi 1 mjesec free?

Kad pravis nov acc, da ti 1 mesec besplatno, i tako moze tri puta za tri razlicita acc-a na jednoj konzoli. Upisi ti broj kartice ali iskljuci da ti automatski obnavlja gold.

Mislim da nema vise to 3x po 1 mesec besplatno vec godinu dana unazad…

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Potpisjem,prošle godine sam pravio drugi profil na konzoli ali nije bilo mjesec besplatnog live-a

Послато са GT-B5330 користећи Тапаталк 4

pa da jer uz nove konzole je dolazio samo vaucer na 1 mesec tj kod, nema vise logovanje na live i izvolite 1 mesec… M$ bato

Da i ja se sjecam tih vauchera u kutiji,sad ne znam jel je to bezuvjetni free 1 mjesec il ne?Problem je sto nemam karticu,imam samo poklon bon koju koristim na internetu ali mislim da ta nece ic jer me trazilo ime koje pise na njoj…
ajde potvrdite da ne moram kupovat nista za taj 1 mjesec free pa cu nesto smislit :stuck_out_tongue:

Moras da kupis 1m gold ili negde na netu da kupia kod pa da ides na reedeem code na xbox ili nadjes drugu karticu…

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Na novi account dobijas 1 mesec free ali moras da uneses broj kreditne kartice, meni je izbacio skoro kada sam pravio nov account.

Namece se pitanje samo po sebi zasto moram upisivat broj kartice ako ne moram nista kupiti lol

MS. Ne pitaj…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”