Xbox pitanje

Kolko vi punite baterije(znam da ovisi o punjacu i jacini baterije) ali neki prosjek?
Ja sam nasao na webu di upisem te podatke i izbaci potrebno vrijeme punjenja i toliko sam e punio i za manje od tjedan dana se baterija ispraznila pa me zanima:
Da li bi xbox trebao javit da je baterija pri kraju? Meni se samo vrte svjetla na đojstiku i nakon par minuta đojstik se ugasi i pise da ga recconect-am ?,jel to normalno
I kolko vam traje baterija nakon punjenja(cca 5 sati na dan igranja)?

Pa ako izdrzi sedam dana igranja po 5h, to je 35h, sasvim respektabilno. Nacin da ti javi da su baterije prazne je upravo taj, vrti svjetla. Neces dobiti nikakav znak na ekranu, mislim da ni nema potrebe. A punjenje pogledaj na samom pakovanju baterija, ne treba ih ni drzati predugo

Kad razmislim,ipak je manje,stavio sam ih prije 5-7 dana a igrao sam ugl cca 3 sata i jedno vrijeme ukljucenu vibraciju
Ne pise na pakiranju koliko da se pune,zato kazem na webu sam nasao kalkulator koji izracuna ali problem je sto na punjacu pise 4 vrijednosti pa varira vrijeme izmedu 9-17 sati haha,zato pitam,kolko treba za baterije 2450 mAh,10ak sati?

ne postoji odredjeno koliko uglavnom je za sve te baterije 12 do 16 sati punjenje, ali pod uslovom da ih ispraznis skroz do kraja, Drugo sve zavisi u kakvom su one stanju, koliko ciklusa punjenja i praznjenja su prosle… meni se desilo da sam kupio nove od 2700mAh i da su trajale svega 3 sata koliko kod da ih ja formiram punim i praznim ili sta vec, jednostavno prosao im je rok trajanja i kraj, moja greska nisam imao pravo na reklamaciju i to je sto je…

od tada samo Sanyo Eneloop i to traje bato po mesec dana, dnevno po 3 sata igranja

Toliko faktora utice na trajanje baterije… Daljina kontrolera od konzole, koliko se vibracija koristi u igrama… Tako da ce u nekim igrama duze da ti traje, u nekima znatno krace… Ali uzmes rechargeable baterije i nemas nikakvih problema :smiley:

o njima i pricamo, punjivim…

elem u GTA V vibracija siba kao luda, ja sam je ugasio jer me nervira kako koji auto krene i gume se puse vibracija siba sve jace i jace, na kraju me smorila jer mi se ruke tresu kao da imam 200 godina :smiley:

Ja koristim duracell 2300mAh i traju mi otprilike oko 30 sati igranja e sad pošto slabije koristim bežični kontroler mislim da sam svakih 15-ak dana punio nekih 12 sati te baterije