Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Trampio danas, i dobio ovog lepotana od džojstika… Sada mi se opet igra pubg :smiley:

7 Likes

Ja imao banovani xbox one, bila neka MS konzola sa nekoliko naloga, mogao da igram samo offline igre sa diskova. Posle je prodao i rekao sam liku da ne briše naloge da bi mogao da igra, a on je posle nedelju dana vratio na fabrika podešavanja :slight_smile:

1 Like

Da, sećam se priče, zato sam se i cimao… Ali koliko vidim sve je ok, resetovao sam ga i ubacio svoj nalog… Dobio sam Far Cry 5 na disku, pa hoćy baš da ga probam…

Resident Evil 2 za Xbox United States regija 14 i kusur dolara na G2A. Sada sam pazario za drugara i sve radi.

Bas dzabe.
Nego, drug mi rece da je uzeo PS Gift card i da su ga banovali posle (sa sajta), a kod nije radio. Navodno razlog bana, “sumnjive radnje”.
Ko ce ga znati… :slight_smile:

Pa nemam pojma, meni se nikad nije desilo da mi kod nije radio ili bilo šta slično, dok na primer kolegi se desilo da je uzimao game pass dva puta i oba puta kod nije valjao. Ali su mu zamenili kod bez problema i posle je sve bilo ok. :slight_smile: Uglavnom nije nam se nikad desilo (od nas četvorice) da su nekog izradili za novac ili da nešto nije bilo kako treba, a da nije bilo rešeno. :slight_smile:

Ma pretpostavio sam i ja da je tako… Ko zna kakva je zaista situacija bila sa njim i tim “banom” :slight_smile:

Jel normalno da se na G2A naplaćuje tolika provizija za kupovinu kartica ? Digitalni kod za jednogodišnju pretplatu po ceni od 39,50$ ima dodatnih 4$ provizije?

Nije, to je neki njihov interni sistem zaštite G2A shield ako se dobro sjećam, ja to isključim prije checkouta ako vidim da je prodavac pouzdan.

Nije XB ali nije ni bitno. Nema nikakvog shield-a. Secam se toga. Jednostavno postoji ovaj fee sta god stavio u cart.

“Customs duties, taxes and other fees may be imposed on your shipment regardless of G2A.COM and the seller. If any additional fees occur, the buyer is obligated to cover them.”

Da, da, to su ubacili pre par meseci. Što više plaćaš, to je veća provizija. Na nekih 50 dolara je dodatnih 4-5 dolara preko. Na manje stvari oko 15ak dolara i sl. je nekih 2 dolara, možda i manje. Iritantno, ali ajde treba i taj sajt da živi od nečega. Ja mislim da nema više te zaštite nego sada automatski gomila prodavaca nudi tu zaštitu, a i sam sajt u saradnji sa njima.

1 Like

Izbacilo mi na konzoli 3 meseca ultimate za dolar (istekla mi bila).
Uzeh i radi.
Tako da sam spojio od kad je izasao ultimate do marta 2020 za 2$.

Nego, kako to sad funkcionise? Kad istekne, mogu li da uzmem samo gold ili game pass posebno?

Koliko sam ja shvatio, šta god uzmeš, bilo to gold ili xbox one gamepass, sve ti se konvertuje u game pass ultimate. Ne znam tačno koja je konverzija, mislim da je 1 mesec gold-a 20 dana game pass ultimate.

Mislim da je tada dovoljno da uradiš Cancel pretplate i uzmi šta ti više odgovara…

1 Like
3 Likes

Konverzije onda definitvno nisu vise 1:1, makar bio novi korisnik?

E ako te 4 igre vrede 65 dolara svet je otisao do mojega.

6 Likes

Ali s obzirom sta su ubacili sve u GP, ovo je i vise nego solidno…
Teken me uvek podseti na PS1 i vrati u detinjstvo kad sam po citave dane sedeo ispred ogromnog “Gorenje” TVa, sa sivom velikom PS1 konzolom koju posudim od brata i Teken 3 CDom.
Keva tek ponekad udje da mi donese da jedem, ja presrecan i ispunjen zabavom.
I to sve kao izbeglice, u toku bombardovanja.
Meni nista nije falilo, ali mogu zamisliti kako mojima bese… Idi bre… Odoh u off :woozy_face:

1 Like

izgleda da sam ja jedini zadovoljan ovde zbog igara :joy:

1 Like

Ne kapiram šta pitaš, ali kada jednom uzmeš game pass ultimate ne možeš da se vratiš na normalan gold ili game pass, sve se konvertuje u ultimate kada dodaš taj drugi kod na svoj nalog.
Evo konverzije: