Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

U koliko sati ce biti ouste Reach, je li neko zna?

Da odgovorim sam sebi, skida se Reach, velicina 19GB. Taman da pogledam cetvrtu epizodu Mandaloriana, iako se dl nesto vuce, serveri su vjerovatno maksimalno optereceni.

i ja sam poceo gledati Mandalorian i bas mi se svidela serija posle prve epizode. Ima malo mracniji wibe i vidi se da se nije stedelo. Mada ipak je ovo utisak posle jedne ep. Jel se zna kojim danom izbacuju novu epizodu?

Prve sedmice su bile dve epizode, utorak i petak. Ovako redovno pretpostavljam petkom, ja sam tek sada stigao da upalim.

5 Likes

Najbolje od svega, on je uzeo nex gen konzolu, otišao kući, uštekao je u TV, ulogovao se na svoj nalog i sa Elite 2 kontrolerom za Xbox One nastavio tamo gde je stao sa Destiny 2. Nikad lakši prelazak na novu generaciju. I to 9-10 meseci pre zvaničnog izlaska konzole.

Meni je to mega :slight_smile: :heart:.

1 Like

Super, nova konzola će imati nešto što mobilni telefoni imaju već desetak godina. :smiley:

Nevezano za to, nije mi jasno zašto čekaju godinu dana ako imaju gotov proizvod, bilduju hajp?

Pitanje je koliko je proizvod “gotov”, možda je poneo dev-kit ili gomilu elektronike spojene selotejpom. Ima tu dosta posla, dok stigne na police.
Svakako ćemo uskoro dobijati više informacija.

1 Like

A mozda su mu podmetnuli stari xbox u novoj kutiji, sta on zna. :smiley:

Kad te presisa konzola koja se prodaje manje od 3g onda znas da si u kanalu :smiley:

Eh sad, MS ima ekosistem (pretplate, PC trziste, u buducnosti i sve One igre kompatibilne sa novom konzolom) dok Nintendo ima samo prenosnu konzolu koja najvise sluzi za portabilne Indie igre. Znaci totalno deseti segment trzista… Verovatno se prodalo vise i Philips usisivaca, pa niko o tome ne pise.

VGchartz niko ne uzima za ozbiljno poslednjih 10 godina. Nemaju ni približne cifre, posebno otkad MS ne prijavljuje broj prodatih Xbox One još od 2015…

Eno masovno ljudi bacaju one x jer se switch bolje prodaje :joy:

A post was merged into an existing topic: Xbox series X objavljen (Project Scarlett)

E drugari, da vas pitam…

Treba danas u nekoj trampi da uzmem One S, samo me zanima, znam da je mala šansa, ali kako da pogledam za svaki slučaj da konzola nije banovana?

Proveri ovde:

https://enforcement.xbox.com/en-US/Home/ConsoleCheck

Treba ti serijski broj.

Samo za 360

Da, sada vidim… Mislim da se Xbox One konzole ne banuju, samo profili. Ali najbolje je da ukjlučiš i ideš online, pa ćeš videti poruku o eventualnom banu.

To sam i kontao… U suštini kažu da se banuju samo one kojima je pokušan neki hardverski hak i da se pokrenu backup igre… Tkd sumnjam da jeste :smiley: