Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

One S ce uskoro deliti uz konzerve piva :confused:

Deliće ga uz mountain dew, evo počeli i ovde sa prodajom od skoro :joy:

Izgleda da se po celoj EU prodaje S All Digital za 99e… Ludilo ali ima smisla, poslednji praznik pred novu generaciju i sa ovom konzolom jedino vredi kupovati digitalne igre na koje MS uzima najveću kintu ili pretplatiti se na Game Pass.

To digital znaci da se mogu igrati samo digitalne igre, bez mogucnosti CDova?

Da, samo digitalne.

Pitanje, hoce li Halo Reach da bude free DLC ko ima MCC ili je dlc koji se placa kao ODST?

1 Like

Mislim da se plaća kao ODST ali je free ako imaš Game Pass.

2 Likes

Free u gamepassu Ali ako imaš igru onda se kupuje

1 Like

Kul, onda kupujem prvo igru, pa onda GP.
Malo je reci da sam uzbudjen da vidim Reach u novom ruhu.

2 Likes

Igrao malo destiny 2 f2p. Igra me na prvu osvojia, medjutim dosta toga ne shvatam. Kako igra koja je f2p na neke stvari zahtijeva ps plus a na neke ne, takodje ne shvatam kako i gdje nalazim game modove?

Ah, kod mene je bio problem što sam X utakao u HDMI 1, a treba u bilo koji osim 1.
Prebacio na HDMI 2 i sve ok.

A jel vredi destiny bez matchmakinga?

qled ima svaki hdmi ulaz isti nema veze u koji utaknes konzolu, resicu ti ja ovo kasnije i ja sam imao isti problem sa mojim

Probaj uraditi update TV-a, nekada pomogne

Jel zna neko do kad traje ova promocija za Game Pass Ultimate 3 meseca po ceni jednog? Da vidim jel ima nade da ga uzmem narednih dana?

još sutra valjda

ljudi jel su ove sluske okej za neki chat sa drustvom dok se igra neka igra. Ne treba mi nista preterano, cisto za party.

A sta ako nisam dobio sluske uz telefon :joy:.
Inace sam probao par slusalica od telefona i izgleda da nemaju mikrofon ugradjen ili mi xbox ne prepoznaje isti.

Ako ti treba samo za chat, uzmi na Ebayu ili Aliju za 1$. Ja imam par komada i svaka ima mikrofon. Sluzi svrsi sto se chata tice, ali u igri vec i nisu nesto (mislim na mogucnost da cujes gde je protivnik na konto zvuka koraka), sto je i razumljivo :slight_smile: