Xbox One S Trailer: Xbox One Slim Reveal Trailer

1 Like

Kao neko ko jos nema next gen konzolu ovo je odlicna vest za mene. :slight_smile:
2 TB, bela boja ( kao moj 360 ) 300$, odlican deal.

Razmisljam o kupovini na jesen. :slight_smile:

Mislim da je napisano na kraju videa da je cijena od 299usd za 500gb verziju

Yup 500GB pise na kraju vide-a, ma da mi je bez veze da teraju ponovo u prodaju konzole od 500GB, po meni je ok ako je novi/slim, teraj to u 2TB, pa makar i za nesto vecu cenu, ako nista drugo, bar da bude od 1TB minimum, neko moje misljenje.

EDIT: Ma da tamo pise da za 500GB cene se mogu promeniti, mozda ce 500GB biti jeftiniji od 300$…ma da ne verujem, pre jeftino bi to bilo…

Jeste, nisam obracao paznju na kraju videa…

Ali to je svima uvek najjaca fora, ono “mikro slovima” pise da se niti ne vidi. Isto kao kada dizes kredit/kad gledas ponudu, sve super sve 5 mala kamata, naglaseno velikim slovima, a dole mikro slovima jedva vidljivo jos dodatak na kamatu da se useres :smile:

Moji utisci:

  • S izgleda bajno, ali meni licno potpuno nepotreban upgrade.
  • Windows 10 & Xbox One ekskluzive mi ne odgovaraju jer mi uz jak PC ne treba vise XO.
  • Do Q1 2018 kada bi razmatrali kupovinu Scorpia, 6 teraflopsa vise nece biti cudo. Radeon RX480 od 200e baziran na Polarisu izlazi za samo 15 dana, i imace 5.5 teraflopsa. Dakle sada vec prakticno moze da se kupi za 200e graficka snage Scorpia. Bojim se da ce ovim tempom do 2018 situacija biti kudikamo gora nego u trenutku izlaska current gen konzola. 4K gaming je pod znakon pitanja cak i sa tolikom snagom. Niti jedna prikazana igra u razvoju za Scorpio govori mi da ce biti dosta 4K remastera u prvo vreme.

Ovo je bila super konferencija za one koji nemaju niti planiraju PS4/Neo, koji jos uvek nisu kupili XO, niti ih uopste zanima PC gaming. Relativno pozitivna stvar je Windows 10/XO crossbuy mada se postavlja pitanje smislenosti takvog ekosistema.

1 Like

Upravo tako. 4k teško ide i na trenutnim kartama koje su slične onoj na scorpio. Da su najavili za kraj ove godine ili početak sledeće razumeo bih, ali kraj 2017? Mnogo daleko.

Tempom kojim sve napreduje scorpio konfiguracija će sasvim moguće biti zastarela.

Slazem se u potpunosti!

Ja eto nemam XO ali planiram sutra uzeti za nekih 240€… Sta mi predlazete?

Predlazemo PS4 kao sto je vec receno. Ali za nekoga ko dolazi iz oldgen price neces pogresiti ni sa XO. Naigraces se Fife ako nista drugo, za sve pare. :slight_smile:

Predlazemo da se vec odlucis i prestanes da spamujes svaku temu :slight_smile:

3 Likes

XO je preslab, buhuuu.
Phill: OK, od sad mozete da igrate XO igre na daleko mocnijem PC hardweru.
Necemo to, to uopste nije cool.
Phill: Ok, dacu vam 5 puta jacu konzolu, za godinu i po dana.
Necemo novu konzolu.
Phill: Pa sta ocete koji k?

:joy:

5 Likes

Karmacka kako igra Minecraft :smiley:

2 Likes

Kako pisu na gafu, slim verzija ce biti jaca od obicne verzije. Tako da ce biti vrijedan upgrade, posebno po toj cjeni.

Pitanje od million dolara!

Lol Slim je jaci?! Koji cirkus…

Obecavam da upravo prestajem :wink: Ne zameri na smaranju :joy:

Apparently S ce upscaleovati igre u 4k :slight_smile:

http://www.videogamer.com/news/xbox_one_s_will_upscale_games_to_4k.html

Rod Ferguson je izjavio da su za nijansu bolje performanse u GeoW4 postigli na S verziji konzole. Inace, na Xbox sajtu se regularna verzija konzole trenutno moze kupiti za 280 dolara!!! Neotkriveni biser je verzija sa Kinectom i nekim Kinect igrama koji je snizen sa 400 na tih 280 dolara o.O