Xbox One S Trailer: Xbox One Slim Reveal Trailer

280 sa kinectom je dosta cool. Kinect je fensi kamera za skajp ali u danasnje vreme kada svako ima nekoga negde to i nije tako lose imati u dnevnoj sobi.

A ko je zaludan moze da ga nabudzi i na PC. :smile:

Samo radi Skype-a se ne isplati uzimati, onoliku kameru citaj ciglu, posto bas u danasnje vreme svaki tv srednje klase ima ugradjenu kameru i Skype. A i ako ti TV nema kameru imas za svaki model kameru za kupiti i zakacis lepo na TV(Skype)…

Da, ali kinect te prati dok se kreces i zumira. :joy:

3 Likes

Hahahaa…A, jebi ga sada :smile:

1 Like

Ovo sam i ja bio primetio, tj. izgledalo mi je sumnjičavo to umanjenje, a neko je evo i odradio računicu za sve nas :slight_smile:

4 Likes

E pa sad ima smisla uzeti :smiley: :smiley: :smiley:

Prodajem XO, nadoplacujem 50% cijene i uzimam odmah S verziju!

Ne rece niko nikad.

3 Likes
1 Like

Sami su krivi sto su doveli sebe tu gde se trenutno nalaze pa moraju da jure konkurenciju i razmisljaju sta da urade da bi promenili stanje u gejming svet

Pa izgleda da su sada sa Scorpiom prestigli konkurenciju ali ni to ne valja.

To bi trebalo da je tako. Ali po galami koja je nastala nakon objave Scorpia po forumima, ljudi izgleda nisu spremni tek tako da to prevale preko jezika.

Najbolja solucija uz sve najavljeno bi bila da neko provali Ps4 i Xbox One. Ili samo XO… U tom slucaju bi bar imali neku utjehu.

Da bogdo svi imamo dovoljno sredstava pa da uzememo obe konzole, al’ *ebiga…

Ma konzole su naj jeftinije, uvek bile, racunaj 5 igara 300$ = konzola. Ne racunam share…

Meni se xo slim svidja, posteno izgleda previse privlacno.

2 Likes