XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video

Mislim kako si u dijelu s hatdwerom u krivu jer oni pokusavaju da naprave najjacu konzolu na trzistu,a uz toliki vec rumoranih funkcija zbilja bi to i trebao postati,no svi znamo kako specifikacije na papiru ne znace ama bas nista sto smo vidjeli u ovoj gen

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Fantasticne vest stigose na mail. Samo ko ce da doceka maj :slight_smile:

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Izgleda da je leakovao logo i naziv XboxInfinity

Kako logicno jbt :slight_smile:
Osmica u horizontali (Windows 8) predstavlja beskonacnost. Pa kako jednostavano, ne mogu da vjerujem da nisam ni pomislio u tom smjeru :slight_smile:

Svako ko koristi xbox live ce na svom dashu imati info o dogadjaju…

Valjda ce da se opamete i vise pricaju o igrama a ne o socijalnim glupostima i Xbox Music-u i Xbox Video-u, tj valjalo bi da ima ali samo neka spomenu i to je to. Da vidimo mi sta sve cini sledeci Xbox od hardware-a.

Hoce li live biti na xbox-u ili moramo preko kompa?

Sent from my iPad using Tapatalk HD

sam pogled na ovu stranicu govori koliko ce tu igara biti covjece uzivancija
List of Xbox 720 Games - Xbox 720 (Rumored) Wiki Guide - IGN
Edit:Evo potvrdjene informacije

Microsoft says it will showcase its “full line-up” of next-generation games at its E3 2013 press conference.

The platform holder confirmed today that it will host its next-gen Xbox reveal event on May 21.
The new hardware itself is likely to be the focus of the event, as Microsoft rep Larry ‘Major Nelson’ Hryb has confirmed that the company will follow up by revealing a “full line-up” of games at its pre-E3 press briefing.

“[On May 21] we’ll share our vision for Xbox, and give you a real taste of the future. Then, 19-days later at the Electronic Entertainment Expo (E3) in Los Angeles, we’ll continue the conversation and showcase our full lineup of blockbuster games,” said Hryb.

While “19-days later” would seemingly point to June 9, Microsoft has confirmed to Polygon its press conference is set for June 10, 10am Pacific (6pm UK time), at the Galen Center in Los Angeles.

Both EA and Ubisoft have also set their respective press briefings on that same day, although exact times are yet to be confirmed.

A netko se plasio:D

Ma ja vise ocekujem da EA pokaze Mass Effect 4 i jos da predstavi BF 4…

Taj rad!

Meh. Mislim da je jasno da svi hocemo nesto novo sa novom generacijom, sto se tice naslova. Ako guraju samo grafiku napred, onda se isplati uzeti Wii U. XD

Zamalo ne zaplakah :smiley: :thumbup:

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

Ono će se odviti u Redmondu, Washingtonu, u utorak 21. svibnja u 19:00 sati po našem vremenu. Događaj će se prenositi na Xbox Live usluzi, Xbox.com web stranici te Spike TV-u. U postu na blogu Majora Nelsona stoji kako ćemo na ovom otkrivanju vidjeti „pravu budućnost igara“

To je fake. Najverovatnije će se novi Xbox zvati samo “Xbox” bez ikakvih brojki i dodatnih nazvia.

Sad vidite koliko sam bio u pravu kada sam ga oslovljavao s The New Xbox.Isto ono sto je i apple napravio s novim iPadom koji se zove samo iPad pa ga zbog toga ljudi nazivaju The New iPad

neka se zove kako hoce, meni su bitnije igre, tacnije da vidimo sta to izlazi odmah sa konzolom i koje su igre samo za box, ako najave nove gerse ja narucujem unapred… :slight_smile:

Oni ce za E3 cuvati dobar deo stvari… Ali ako budu kopirali sonyevu konferenciju ima da bude 2 sata price od windows 1, pa revoluciju koju je doneo windows 95 i posle 2 sata ce reci da novi xbox ce imati operativni sistem… :smiley: 2 sekunde o kontroleru i onda ce poceti zabavni deo, da vidimo kakvu ce grafiku moci da izgura novi xbox… :smiley: Jedan deo prezentacije ce sigurno biti vezan za aplikacije i zabavu(rade na vracanju jedne od najboljih serija heroes)… Tako da svasta ima da se vidi i cuje… :smiley:

I zvanicna prezentacija:
http://www.xbox.com/en-US/hub/reveal

I kada bude predstavljanje bice kao i za PS4, videcemo kako izgleda adapter, eventualno kabal za dzojtik… Dok se ne slika Bil Gejts pored kutije no me interesa :cool:

Ja mislim da ce Microsoft da razvali sa konferencijom.Ne znam zasto al imam takav osecaj…

Ovakve izjave mi idu na “cohones”… Šminkeri, please… Koga briga kako će konzola eventualno izgledat’ izvana, sve dok je ‘Zvjer’ iznutra?! I Next-Gen konzole će biti podložne revizijama, promjenom izgleda itd., al’ hardware ostaje čitav ciklus konzole… Hardware FTW

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2