Xbox One i PS4 pre-order

Moj drugar, okoreli PES igrac, zavoleo FIFU pored mene :smiley:
PES 14 mu je odvratan, sto se tice Fife moze samo da je hvali :smiley:

Da ne skrecemo mnogo sa teme, ali tesko je preci na FIFU kad igras PES jos od PS1-ice, svi u mom gradu igraju samo to, kad izadjem sa drustvom igramo samo to…you get my point.

Stvori se tu navika i emotivna vezanost i vise nije ni pitanje kvaliteta :smiley:

NIsam nikada igrao Fifu na konzoli videcemo kako ce biti , utiske konozle i funkcija cu prenositi sigurno :slight_smile:

Nije toliko teško, let me give you some direction pointers:

  1. Otvoriš tray
  2. Izvadiš PES disk
  3. Staviš FIFA disk
  4. Never look back again.

Ovo je meni pomoglo. :slight_smile:

I am not that strong like you :frowning:

:hihi

Lepo, lepo. Veliki rispekt za trud i postenu cenu. Bilo bi idealno kad bi nekako mogli da se reklamirate, makar malo, tek toliko da silni clueless roditelji koji ce ove godine kupiti neku konzolu detetu, znaju da im dranje kod ostalih vajnih ‘provajdera’ nije jedina opcija…

Inace, bas bi me interesovalo, tamo negde iza nove godine, koliko ste koje konzole prodali, procentualno. Nekako imam utisak da je PS4 i dalje popularniji, ali mozda ce brojke pokazati drugacije.

Brojke ce biti realne na nasim prostorima, kad se pojavi neki vid piraterije. sad je onako. Verujem da oni koji sad planiraju da uzmu konzolu a sve im je jedno koju ce, gledaju najverovatnije da uzmu X1, noseci se mislju da ce se pre razbiti nego PS4. barem ja tako mislim. Ja cekam prolece, i onda uzimam PS4. Bude piratizovan ili ne, sta sad. Ako bude piraterija u vidu RGH, to mi vise nista ne znaci. sad vise gledam na kvalitet nego kvantitet s obzirom da se nema toliko vremena kao nekad, a i online mi puno znaci. Ukoliko bude piraterija sa bezbednim online-om, e onda cu vec razmisliti. Mada u sledece tri godine, koju god da uzmes konzolu, pa oces da je prodas, neces gubiti vise od 30e. Ovim hocu da kazem, da ako recimo uzmem PS4 pa se pojavi piraterija na X1 pa ocu da zamenim.

Najvise me zanima odnos prodaje X1 v PS4, koji ce bolje da se prodaje. Licno naginjem isto chetvorci, sledece godine. Ali mnogo zavisi od igara koje dolaze. Vec me Titanfall mnogo mami, o nekom buducem gearsu da ne pricamo. A i 343 se dokazao sa Haloom, bice ludilo. Tako da ne znam ni sam…

Ja sigurno uzimam XO prvo, nesto me mami da probam to sa glasovnim komandama i da vidim dal ce da me prepozna kad udjem u sobu :slight_smile:
Salu na stranu, al licno me sada na PS4 ne mami ni jedna igra, a na XO mi se igra Forza jer konzola nece biti piratizovana tako da cu moci igrati online, i tu se Forza isplati na duze staze. Ryse i DR3 na kratko ce biti zanimljivi ali nista vise od toga.

E kad na PS4 izadje Second Son tad cu razmisljati da uzmem i njega.

Samo da bude zdravlja i para :smiley: nista manje.

Edit: realno mogao bi sacekati prolece pa tek onda da kupujem ali nisam nikako strpljiv tip

zar vec preordovanje :smiley:

Sent from my alcatel ot-995
Using tapa talk sada besplatno :smiley:

Dal’ zbog toga što smo Xbox Republika, ili šta već…XboxOne vodi po pitanju pre-ordera.

Na moju veliku žalost, ipak je poduhvat PS4 bio daleko komplikovaniji. Bojim se da pre-oredr mora čekati za isporuku još 10dana. Sve koji se povuku iz “trke” potpuno razumem, ali jednostavno - tako je kako je. Obećene količine su bile samo obećene, a cenovni rang o kojem nam pričaju je , bezmalo smešan.
Xbox One, u Day One varijanti je PUN POGODAK, i ostalo je još 5-6 konzola.
PS4 po planiranoj ceni od 450€ ostaje nemoguća misija…za sada…

Jedva cekam da mi dodje u moje rucice sutra :rock:

Nek ti je sa srecom :smiley: Zavidim ti :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Nocas mi nema spavanja u to sam siguran cak sam i proslu noc slabo spavao
Nalozen sam kao Je***a zecica :smiley:

Kad vam stigne xbox one evo vam besplatno uputstvo kako da ga popravite :stuck_out_tongue:

Fix Xbox One Blu-Ray Grinding - YouTube

Ma to ce ovi iz poste nasi da srede u prevozu heheh :smiley:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Imam garanciju nemam cega da se bojim , a znajuci nase kurire bice to sve na svom mestu :smiley:

Nema spavanja nocas,stize sutra zenska sa fifa 14 i bf4…woohoo