Xbox One i PS4 pre-order

E pa narode, došao je i taj dan. Next-gen je stigao i u XBR Shop.
Kao prvo, sve ovo je zahtevalo BAŠ BAŠ puno truda, moljakanja, cimanja, vožnje itd…no uspeli smo!

Tema se zove pre-order iz jednog prostog razloga. U početku ćemo Xbox One i PS4 donositi samo po porudžbini.
Limitirani smo sa količinama koje možemo dopremiti, tako da molim sve zainteresovane da ispoštuju dogovor i poručene konzole zaista i preuzmu.

Za početak, startujemo sa XboxOne konzolom, a prve količine mogu biti na vašim vratima već u utorak.
PS4 porudžbine počinjemo primati krajem sledeće nedelje, no o tome ćemo još pisati.

Dakle:
Xbox One
Pošto je u pitanju Day One paket, uključen je i FIFA 14 download code.

Pitanja vezana za pre-order mogu ovde da budu postovana, a sve porudžbine neka idu preko naše e-mail adrese:
[email protected]

Svaka Vam cast!! :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Svaka cast narode :slight_smile:

:ruk::party::sun:

Jaooj, samo pare da skupim (u prevodu cujemo se za godinu dana) :smiley:

A kolika bi bila eventualna cena za PS4 , kontam da ne bi trebalo da bude vise od nekih 50 Evra preko zvanicne cene.
U svakom slucaju konzolu planiram da uzmem tamo dogodine kad izadje neki dobar bundle paket ; )

Isto tako videcu da prosetam do Madjarske ili Austrije gde vracaju pare od poreza i gde bi uzeo konzolu za nekih 320 Evrova ; )

Bravo za trud :da:

Iskreno, cenu ću imati sredinom sledeće nedelje, a možda i u ponedeljak. A ganjam da bude ispod 450€.

450e za next gen je vise nego odlicna cena. Cekamo Mirka ili StudioVPC da uspeju da flesuju i pobeda :smiley:

Napomena za Xbox One: pošto je u pitanju Day One paket, uključen je i FIFA 14 download code.

E dodjavola, uzeo bih odma taj fifa paket nego sam kratak 100 evra trenutno :confused:
Icicu onda verovatno na ps4.

Da li ce biti u prodaji Xbox One u bundle sa Forzom 5? I da li moze to da se naruci?

Ovo je jedino što sam uspeo trenutno da “izbunarim”.

Jedan X1 sa Fifom je moj i ovde da napisem za svaki slucaj

:smiley:

Jbg, ceo zivot igram PES tako da mi se FIFA stvarno ne igra :smiley:

Praticu pa ako se pojavi neki drugi Bundle, narucujem.

Ovo je prvi talas. Svakako da će biti i drugih paketa, ali pitanje kakvih i po kojoj ceni.
Ovo je DAY ONE BUNDLE i on ide sa Fifom…

Ulazim u red posebnih DAY ONE BEYBE

:rock:

Eeeee da ide Fifa uz PS4 :rock:

Zanimljive stvari, dobijete i igru uz konzolu, nista lepse, ovo je raj za FIFAholicare.
PS4 ide standard edition bez igre ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

FIFA je trenutno najbolja next gen igra. Jedino ako ste bas potpuni anti sportista. Ali za PES ovce i ostale, predlazem da joj date sansu. I svakako se 1000x vise isplati od bilo koje na brzinu sklepane ekskluzive, da bi mogli da kazu na E3-ju “i mi za trku konja imamo”. :slight_smile: