Xbox Live Gold pomoć oko kupovine

Momci. Gde kupiti live gold ? Gde vi uzimate ? Imam jos 7 dana onog probnog pa da se pripremim na vreme dok jos imam neke kinte. Odgovaralo bi i mesecak dana…

Imas u xbr shopu

Imam jedan problem, kupio sam 3 mjeseca Xbox live gold sa jednog stranog sajta, ukucam kod i neće da mi prihvati. Ista stvar mi se događa i sa EA Acess-om. Nakon upisivanja koda prikaže mi “Redeem” i izbaci mi nekakav error kod. Molim vas za pomoć…

Pa koji error kod? Uzmes lepo taj error kod kopiras u google i odmah ces dobiti odgovor sta je u pitanju

Ovo mi izbaci svaki put. Kodove ukucavam preko konzole.

Reedemuj ih na sajtu

Ista stvar samo drugačiji error code. Da li je moguće da prepoznaje Microsoft-ov hotmail račun da je postavljen u Hrvatsku? Lokacija konzole je na UK, neki sam dan dodao svoju VISA karticu i stavio neku nasumičnu adresu u UK i uspio sam preko kartice kupiti pretplatu za EA Access ali i dalje kod koji sam dobio uz konzolu ne mogu ukucati.

najbolje da kontakiras MS podrsku preko chata.

1 Like

Redeemuj ih preko xbox sajta, a ako ti opet izbaci grešku, instaliraj VPN extenziju u pretraživač, pokreni UK VPN pa onda redeemuj code.

1 Like

Hvala svima na pomoći. :slight_smile: Napravio sam novi account preko Xbox konzole, upisao kod i radi. :relaxed: