Xbox IllumiRoom video - the next generation of gameplay revealed?

Nista specijalno koga interesuje neka kupi a vecina ljudi ce nastaviti po starom

Po meni je ovo smisleniji dodatak nego kinect, a opet koliko ljudi je pazarilo isti, tako ce i ovo…

Samo zbog tebe sam dodao ono u zagradi… Jedan od retkih smaraca koji u svakoj temi kuka kako nema pare… :stuck_out_tongue:

Haha, kako je ovo dobro. Po prvi put na forumu cu da kazem svima koji smaraju da uopste je komentarisu. Kako moze neko za ovako nesto da kaze da je lose? Zbog cene? Pa ljudi igraju na tri monitora da bi im bilo bolje, mislite da im je ovo skupo? A takvih mozda nema kod nas, ali je prepun svet ljudi koji kupuju 3 monitora. Ovo je odlicno, izgleda kao neki projektor sto verovatno i jeste. Bar je korak u pravom smeru, ne znam sta su ostali ocekivali, da ce da izbace vest da je sve ovo laz i da su jos 1950 otkrili tehnologiju holograma ali su hteli vise para da uzmu pa su sakrili?:slight_smile:
A za djoksija, pa druze 90% ljudi i igra u mraku, tako da…

Sent from my Samsung Galaxy S3 using Tapatalk 2

Svako od nas nema para i to je cinjenica, zato cu ja od E3 da pocnem da stekam pare i uzecu sledeci box u preorder-u… Ali on u svakoj temi smara… Sta to nekoga briga ko nema pare, neka zaradi ili neka stedi… Ovo ce biti super ako se igra u mraku… Dodaje efekat sa strane… Mozes videti protivnika i ako je izvan okvira koji tv pokriva posto ces ga videti na prozoru(pomalo je to jezivo)… A i kada ti u mraku pored glave proleti bomba, moramo priznati da je zabavno :slight_smile:

Jel ovo za xbox 360 ili za sledecu generaciju xbox-a. Sta mislite koliko ce kostati bas sam zainteresovan za ovaj illumi room mnogo dobra stvar :slight_smile: :smiley:

Za sledecu generaciju… :smiley:

E jbg :slight_smile:

Kakav ilumiroom, hocu ovo odmah!!!

CES 2013: Hands-On with the Oculus Rift Virtual Reality Headset - YouTube

Ja na ovom snimku ispod televizora vidim xbox 360 a ne xbox sledece generacije mozda ovo bude ipak i za ob+vaj xbox ? :slight_smile:

Pa to je to. Mozda neko i nema, ja licno necu da pricam kao da razumem, jer nisam u istoj situaciji, ali znam ljude koji jesu, i znam da moze da se ustedi. Jbg, gaming nije jeftin, a sto bolje stvari gledas to je razlika u ceni veca. Ko odredi prioritete moze se postici, ali necu da pocinjemo temu o tome, ovde se komentarise o navedenoj temi, ne znam sto se ubacujete s komentarima da nemate za to.

Sent from my Samsung Galaxy S3 using Tapatalk 2

pa nece se pokazati izgled novog pre e3… nema snagu 360 za to…

Zanimljiva fora, ali i dalje mislim da je Oculus Rift prava stvar. VR mnogo vise obecava nego sto su motion kontrole ikad obecavale. Laggy, ishajpovane jednostavne igrackice, neka hvala. Licno se nadam da je wii/kinect/move histerija prosla, i da ce se neko od velikih igraca dosetiti da sponzorise VR kao sledecu ‘veliku stvar’. Palmer i Karmak su vec pokazali da cela stvar odlicno funkcionise, zamislite samo kako bi to izgledalo kad bi dobili pare i R&D kapacitete jednog majkrosofta…

Na 0.55 mozete da vidite Xbox 360 i Kinect. Znaci li to da ovo mozda i nije next gen?

Pa mislim da nigde nije receno za koji je xbox, mozda je za oba, a Milane, zasto ovo ne bi mogao xbox da pokrece? Ovo je samo neki projektor, verovatno je dodatak kao Kinect i samo produzava sliku sa nekim dodacima, ako to igra podrzava

Meni je Halo 4 umalo spalio konzolu koliko je seckao dok sam igrao spartan ops… Jos da je ovo bilo nakaceno odmah bi samo mogao da saljem na garanciju…

Verovatno ce da smanje kvalitet grafike ili nesto u igri sto bi onda dalo prostora procesoru da obradi Illumiroom.

Ma da, neka vrate grafiku sa sege ili jos bolje sa tetrisa… Mozda ce biti za 360, ostaje da se vidi…

Imenjace, za neke stvari mnogo ser*s, jeste da, spalio ti se xbox, pa sada da ce biti grafika sa sege ili tetrisa, mnogo ti trolujes u zadnje vreme

Pa gde vise da stroje grafiku? U odnosu na pc vecina igara izgleda smesno… A i igra koju ovaj igra u odnosu na GOW 3 ili Far Cry3 je zalosna…