Xbox IllumiRoom video - the next generation of gameplay revealed?

Ja stvarno ne znam zasto bi oni ovo izbacili za xbox 360 razmislite malo da li bi ulagali ozbiljne pare u takav uredjaj za staru konzolu a nova im izlazi za godinu dana da znemarimo to da li bi radilo ili ne jednostavno bi takav marketinski potez bio mnogo glup.U ostalom na pocetku pise “Imagening what comes next” sto mi nimalo ne zvuci kao da izlazi uskoro i da je za ovaj box.

Ne, mora da izadje, zato sto ako izadje za sledeci box oni ce da kukaju kako nemaju pare za box i dodatke… A kada bih ga izbacili i rekli kako moraju da skrate grafiku onda bi kukali kako je losa grafika i kako je zalosna u odnosu na pc ili ps3… A i sam izgled novog box-a nije objavljen…

Za nekog ko se zali na ljude koji stalno kukaju da nemaju pare, ti ih stalno pominjes, te neko nece imati para za ovo ta za ono, sta bre tebe briga da li ce neko imati ili ne? Gore od tih koji kukaju je biti licemer

Kada ne kukaju meni dosadno pa pisem da nemaju… Cisto da se zna da je kriza…

Zapeli ste da pljujete nesto sasvim korektno zamisljeno… koliko sam skontao postoje modovi u koriscenju, full slika (ne svidja mi se), samo wireframe (svidja mi se) i atmosferski efekti (sneg, kisa i zraci svetla - najvise mi se svidja)… kul stvar skroz…

Imam utisam da ce nece biti nikoga kome se ovo nece svideti kada vidi uzivo. Ali da, u pitanju je u sustini obicna igrackica koja malo obogacuje dozivljaj i augmentise stvarnost. Ono sto mi se ne svidja je sto ce opet biti minimalna udaljenost projektora od televizora i sto soba u kojoj mi je tv ne zadovoljava sigurno te standarde.

Mene licno “u ovom trenutku” vise zanima Sony-eva virtuelna stvarnost, nego Illumiroom.

Ne znam ja o cem vi pricate da vam je halo spalio konzolu,pa covjece on je napravljen da ovo doslovno trga ja nerazumijem kakva seckanja meni je igra isla bez ijednog zastoja.Vratimo se na IlumiRoom,ovo uopce nema veze sa snagom boxa tako su i za kinekt bile price da se nece moc vrtiti ovo ono totalni shit,kakva degradacija graike kakvi bakraci onda svi oni koji imaju tv oko 1-2 metra imaju losiju grafiku od ostalih sa npr 82 cm.
P.S Milane nemoj nista da se ljutis :ruk:, ja sam samo izneo sto ja mislim,a mislim da sam dobrim delom u pravu

Da li si igrao spartan ops? Tu pocinje konzola da ludi u poslednjim epizodama…

Haha kad moj Xenon tera sve i jos je ziv ,nema to veze bilo da je halo 4 ili GOW3 te igre su pravljene i optimizovane za xbox i tu nema price on mora da ih gura inace microsft propade ,a za ovaj ilumiroom extra stvar samo nmg da provalim na koju foru radi ali je svakako mnogo dobro ,a jos bolje bi bilo posto sam cuo da ce se novi xbox durango koristiti kao media centar ne samo gaming konzola da naprave film u ovom forumatu ‘iluminate’ extra korak microsofta za par godina cemo izgleda igrati igricu u igrici haha … :smiley:

Ja sve mislim da je ovo delimicno i marketinski trik, kao sto je bilo i za Kinect (u to vreme Project Nathal), pa vise od polovine stvari ni nema kao sto su i pokazivali. Mnogo sam skeptican sa Microsoftom i njihovim reklamama iliti trailerima.

Kinekt je trebalo da podrzava u nekim igrama i 4 igraca. Sada nema igre koja podrzava 4 igraca, nema onog skeniraj pa da prenese u igru… Ali to ljudima ne mozes da objasnis, jer oni sve znaju…

E3 2009: Project Natal Milo demo - YouTube
Nista od ovoga nije moguce…Ovo sto oni reklamiraju bice u Next gen konzoloma…a za sadasnje konzole bice ocajno uradjeno…samo da pokupe pare

Vratimo se na temu ili će leteti perje i statusi.
Obrisan off-topic/bespotrebna prepirka.

Ne vjerujem da ce biti bas ocajno jer ipak je to microsoft reklo se daj je i halo 4 trailer usminkan pa na kraju nije bio,necemo o tome kako ce biti i sto ce biti ostaje na samo da nestrpljivo cekamo;;;

Halo 4 kada je izlazio receno je ovo Halo 4 Pushes Xbox 360 To Breaking Point… Znaci to je maksimum grafike i svega ostalo… Sto se tice svega ostalog, da bih ovo radilo Xbox mora da obradi informacije i da posalje uredjaju… Posto Xbox nema CPU sa 8 jezgra i 16GB rama vec 3 jezgra( 1MB L2 kesa, moj pc ima Intel Core 2 Duo koji ima 3 MB po jezgru, a CPU je izasao Q1 2008 godine) i 512 MB rama onda oni moraju igru da olaksaju … I to je toliko prosto… Pa sto nisu kinekt ubacili da u potpunosti koristi se u Halo 4? Oba su njihovi proizvodi pa sto onda nisu nesto smislili?
Vi pricate o xbox-u kao da je izasao pre 2 meseca a ne pre 7 godina… Pa sto ne igrate igre koje su izasle pre par dana na PC-u koji je star 7 godina? A taj PC verovatno ima vise rama i bolju graficku…