Xbox IllumiRoom video - the next generation of gameplay revealed?

Xbox 360 News: Xbox IllumiRoom video - the next generation of gameplay revealed? - Xbox 360 - The Official Magazine

Ko zna sta sve spremaju za E3… (za one koji nemaju pare ima da bude preskupo…)

Hocu ovako da igram novi mass effect 4, pa sledeci GOW, pa mozda neki sledece UT… Hahahahaha… :smiley:

Ala je ovo brutalno :smiley: Sledece sto nas ceka je puska u ruci citava soba u slici i rokaj :smiley:

a u pozadini radi projektor, zanimljivo

ne zelim da budem that guy, ali ovo me nije ni najmanje odusevilo. daj mi ski masku i carmackovu ideju a ovo, meh

Woooow koliko je dobro :D…odem na jednu probu duvackog kvarteta pa kada dodjem kuci pustim ovo :D:D.Koje bi to odusevljenje bilo cule bi me komsije u celoj zgradi sigurno.

Ovo je odlicno za nas koji nemamo 3D TV…da se i mi malo uzivimo, a nije bolno po nase oci kao posle gledanja 3D filma :stuck_out_tongue: A neverujem da ce kostati mnogo vise od kinekta…

@Akiris-imas na IGN-u clanak o utiscima, koliko citam, svi su odusevljeni

Sto se tice ovog IlumiRoom-a, sinoc sam gledao ovo i svidja mi se. Ali bas one police u pored tv-a kvare utisak. Mozda kada bi tv bio u zidu, i sve cisto okolo, mozda bi izgledalo bolje

Namerno su stavili te police, da bi ljudi videli da i preko toga izgleda mnogo dobro…da nemora biti samo TV i zid na jednoj strani…

Super ideja, isto kao da sam na projektor pustio igru, samo je u centar slike na zidu TV :smiley: Ona devojka casti mi igra Crash Bandicoot…

Meni je ono licilo na Mario Kart hehe.

Nije bas cool imati projektor u dnevnom boravku… ko ima toliko prostora u svojoj sobi OK. Podrzavam ovo ali sumnjam da cu ikad moci ovo “implementirati”

a i fazon je u tome sto je ova reklama ili sta li je vec identicna kao reklama za project Natal (Kinect), pa dok je doslo u ruke krajnjih korisnika, ispalo samo trecina od onaga sto su predstavili…

Fuck jee…svidja mi se fazon…a sto je najjbitnije bice za 360…sad samo ostaje da cekamo final product,sa zeljom da bude stvarno kao sto je predstavljeno na video clipu.:slight_smile:

Meni se ovo bas svidja I izgleda mi veoma zanimljivo. Imas ekran gde igras kako treba I kako smo navikli, a ovo projekcije sa strane mogu samo da poboljsaju atmosferu I da te jos vise uvucu u iskustvo neke dobre igre. Videcemo kako ce ovo izgledati u realnosti…

Necu da hejtujem, ali meni licno se ovo ne svidja, jer podrazumeva igranje u mraku i vecu cenu buduceg xboxa

meni se ovo bash svidja a ionako ne smeta mi da igram u mraku, kad ne igram u mraku ne moram da ga koristim, a i bice sigurno prodavan kao dodatak a ne deo konzole, tako da nece uticati ni na cenu…

Meni ovo stvarno ocajno izgleda. Kao sto rece iKaran, da su sklonili police, mozda bi i licilo na nesto. Kapiram da je to bila i poenta trejlera ali bas mi bedno izgleda.

nije bedno nego je fenomenalno… poenta je da i dalje gledas u TV a ovo sto ce se desavati u delu perifernog vida ce samo pomoci da slika na TV deluje imerzivnije… ako misli da je ovo glupo, uzmi obican projektor, nakaci xbox na njega i igraj na zidu, nije poenta u tome… ovo samo augmentuje iskustvo koje gledas NA TV-u !

Ni ja nisam nesto posebno zainteresovan za ovo, ne deluje kao nesto sto bi bilo preterano korisno, malo pozadinskog svetla i slicne gluposti su totalno nepotrebne, ako ces se uziveti u igru, to ces uraditi bez ikakvih dodataka, specijalnih efekata, projektora i slicnih gluposti. I zaista deluje bedno, mozda da su prikazali neku konkretnu korist od ovoga, ali je ovo totalno bacanje para

Pa dobro ali to mozes da kazes skoro za sve sto je izaslo u poslednje vreme ovo i nije namenjeno nekim hardcore gamerima koji ocekuju pre svega neka poboljsanja gameplaya ovo je pre svega mnogo kul sprava a definitivno ne deluje bedno jer ne znam sta ste ocekivali da baca svetlost na police u 4k rezoluciji ili sta?