Xbox i Monitor

Neso ovo resenje koje sam predlozio je mnogo bezbednije, jednostavnije i radi istovremeno komp i xbox, pa mozes da slusas i muziku dok se igras bez problema.

Znaci adapter od xboxa se prikljuci u audio ulaz na zvucnoj karti, mini linija ide u audio izlaz na zvucnoj karti, neka malo podesava u drajverima obicno ima da se bira, cak i na nekim fush integrisanim. Znaci bez petljanja sve radi uz 2 minuta isprobavanja :slight_smile: Jedino sto PC mora da mu bude ukljucen ako oce zvuk za xbox, ali, to je, mislimā€¦ ko uopste iskljucuje PC tokom dana :slight_smile:

Dobijam samo ponudjene rezolucije.

Ok probacu ovo za zvuk :wink:

Slazem se s Mariomā€¦Ja sam isto ovako povezao i nemam nikakvih problemaā€¦Za sliku stvarno ne znam sta da ti kazem, ali nikad ne moze biti isto ostra slika na dvi i vgaā€¦

Kad ubacim ovo za zvu u zvucnu (na pcu) pita me sta ce da mi bude i ja stavim line in ili tako nesto i ono nista?

Gde da pogledam ta podesavnja?

Pa ne znam koja ti je zvucnaā€¦Ja imam realtek.Ja sam ustekao taj kabl za zvuk pozadi odn. tamo gde je line in,te mi sad dole kod sata kada odaberem njegovu onu ikonicu,zovi je kako hoces,prikazuje xbox na line inā€¦

dosta sam konfuzno napisao,nadam se da ce se snaci:D

Isprobavaj malo razne kombinacije, mora da proradi!

Imam i ja Realtek HD Audio Manager. Ajde udji dole u traybaru na njegovu ikonicu i videces sa desne strane prozora Analog Back Panel i ispod toga sareni kruzici :slight_smile:

E sad, meni ovaj zeleni, on ide iz kompa u muzicku liniju u AUX.
Ovaj rozi, to mi je mikrofon na kompu.
Ustekao sam xbox-ov u plavi, i pitao me je sta hocu da bude i ja sam stavljao na line in, headset,front speakerā€¦ i nece.

Reci mi sta je kod tebe i kako namesteno?

Evo ti slikaā€¦

ja ne gledam to sa desne strane jer stvarno nisam siguran sta je sta:D
imas gore ove listice,udji u njih i pogledajā€¦
kod mene ima dosta tih ā€˜ā€˜listicaā€™ā€™,ovo na slici mi je 2 red.:smiley:

edit:
kod mene je ovo recording smanjeno iz jednog ne vezanog razloga,tebi ne mora tako da budeā€¦

Namestio kao i kod tebe.Radi hvala ti.

JUPI!:D:D:D
Drago mi je da sam bio od pomociā€¦

Kao sto vidite ovo mi je prvi post i zelim veeeliku pomoc od bilo koga ko se razumeā€¦zelim da kupim Xbox od 120 G ā€¦imam monitor BENQ G920WA.
Da li cu moci igrati Xbox na njemu i sta mi sve treba za lepo uzvianje?

Unapred HVALA !! Radovan :))

Trebati VGA kabl za XBOX 360 koji sluzi za povezivanje konzole na VGA ulaz na monitoru.
Izgleda ovako
.

Pisano je o ovome 100 puta procesljaj malo.:slight_smile:
[URL=ā€œhttp://punchbutton.beloblog.com/archives/images/1206/xbox%20360%20vga%20cable.jpgā€]

HVALA TI MNOGO !!! Znam da je pisano,ali hoce li moci na ovaj monitorā€¦kako da se to stavi ili sta vec?

Jos jednom HVALA mnogo mi znaci ova pomoc :slight_smile: :smiley:

Može na bilo koji monitor koji ima VGA ulaz (d-sub) , a priključivanje je krajnje jednostavno! Jedan kraj kabela u Xbox, a drugi u monitor, a crveni i beli činč su zaduženi za zvuk te ih treba sprovesti do najbližeg pojačala! Eto.

HVALA !! A ako nemam pojacalo?? :slight_smile:

pa bilo bi lepo da imaÅ” neÅ”to, muzička linija sa AUX ulazom, možda? Ili putem nekih reducira na sluÅ”aliceā€¦ali ipak je najbolje na pojačalo!

Ako nemas pojacalo, ni muzicku liniju, mozes povezati na najobicnije kompjuterske zvucnike, ako nemas ni zvucnike onda kupi neke, idu od nekih 5e pa navise :slight_smile:
evo linka - ITsvet.com :. - cena cene cenovnik cenovnici

Ali mocu igrati na mom monitoru? Da li mi se isplati kupovati xbox za ovaj monitor?

moci ces, kupuj konzolu i taj vga kabel sto ti je Pekisa pokazao i prziā€¦

Hvala ti brate mnogo posto sam mislio da nece moci jer nemam ni zvucnike i jer je mali monitorā€¦hoce li biti mnogo losija slika bez DVI kabla? Posto nazad imam samo 2 ulaza za VGA i za struju :slight_smile: