Xbox Games Showcase and Starfield Direct -11.06.2023.

Što bi bili uzdrmani zbog Redfalla? Kako je prošao - prošao, zašto bi to uticalo na druge studije u bilo kom obliku lol.

Al ga brat Aaron hajpa. Neka, idemo do kraja pa šta bude.

1 Like

Ne mislim da hajpa, samo govori šta da ljudi očekuju i da će biti navedeno u svakom videu koji je izvor. Meni je hype fanova ok, ali u razumnim dozama. Ja jedva čekam :smiley:.

Ja ne znam je li ovo najgora generacija do sada ili sam ja jednostavno izgubio interes za gaming. Ne znam šta drugi misle?

Evo ovaj showcase, nakon zadnjih par šarenih Gears igara apsolutno nemam neko uzbuđenje za novu igru. Halo bi me malo zaintrigirao, Forza igre igram oko 10h sveukupno.

Od novih IP-eva očekujem par indie i AA igara, ali izgubio sam vjeru da MS može izbaciti neki novi, a vrhunski IP.

Ništa nije bolje ni u Sony taboru, ovo što smo do sada dobili sam odavno izigrao.

Na sve ovo, nije samo da ne izlaze neke bomba igre, nego ni nema u najavi nekih bangera. Ok, Elden Ring je dobar, Hogwarts takođe, ostalo sam sve prešao i nisam oduševljen.
Kontam da bi me na ovom showcase-u najviše zanimao neki remake Gears 1 ili Gears trilogije, samo da ostave paletu boja i gritty atmosferu, ne želim da mi Gears igre izgledaju kao bojanka petogodišnje djevojčice.

/end rant

3 Likes

Nema temper your expectations tweeta = HYPE. :smile:

Ostarili smo a isto tako davno je prošlo vrijeme kad je svaka nova igra imala nesto novo da ponudi.

Sad je to manje više sve isto. Open world, skill trees, ikonice na mapi etc.

Ja trenutno igram Resident Evil 4 Remake i igra mi budi jaku nostalgiju i ima fantastičan old school feel. Original nisam nikada prešao, možda do 5 sati igrao samo i pored toga mi je ovo bas biser u moru nekih monotonih izdanja.

2 Likes

Šuška se o Gears kolekciji, navodno videćemo je ovde.

2 Likes

Gears kolekcija bi bila bombonica, ne znam šta bi imali da rej trejsuju u igri, ali bi bilo baš lijepo imati čitavu koleciju na jednom mjestu, u glorious 4K/RT/60fps.

Mislim da je problem u tome sto cede stari engine vec 50 godina, nije cudo sto su se smorili ljudi + za koju godinu sve prelazi na VR.

Nadam se da ne prelazi sve na VR jer to automatski znači kraj moje gaming karijere. Ako nešto ne podnosim, to je VR gaming. Nadam se da će u budućnosti ostati na izboru pa nek igra ko kako voli.

1 Like

Naravno da će ostati. Ne prelazi ništa nigde. To je pogrešno razmišljanje po mom mišljenju. Izbor ostaje. VR je samo dalja platforma.

2 Likes

Meni je generalno hajp relativno nizak u poredjenju sa proteklih 10+ godina. Ne znam šta bi mogli da najave da me oduva. Konkretni datumi bi me obradovali. :grinning:

Radujem se eventu svakako, Starfield direct konkretno. Zelim da znam i čujem o toj igri koliko je god moguće.

Bilo bi lepo videti nešto konkretno za Avowed.

Inače malo da idem uz vetar, nadam se nekoj novoj MP igro gde bih mogao zube da zarijem sada kada će Battlefield 2042 polako u penziju.

3 Likes

Opusti se bracki, vidiš da ljudi ne mogu napraviti igru da radi i izgleda kako treba na običnom monitoru, neće VR zaživeti u skorije vreme :smiley:

2 Likes

Uskoro dostizemo hiper realizam sa Unreal 5 endzinom, tehnoloski prodori dalje idu u pravcu VR-a. Pitanje je samo vremena.

Ali to ce biti 10x bolji VR od ovog danas, tako da ne brinite, bice to nova mladost gaming industrije.

Ne znam što si se uhvatio Unreal Engina 5 kao nečeg što će preko noći doneti ne znam kakvu revoluciju. Engine je samo jedan deo development jednačine.

Please note the YouTube.com/Xbox and YouTube.com/Bethesda streams will be in 4K at 60fps, while all other channels will be 1080p / 60fps.

4K stream :+1:

4 Likes

Pa 20.06. Halo Infinite ulazi u betu :smiley:

Gears kolekcija pola tih kao industry insidera govori da nema nista od toga, druga polovi a da ce da bude ove godine… Ja nesto ne verujem, a baš bih voleo da grešim.

@iKaran Gears 1 remake već postoji, to je UE edition

Daj makar taj deo, osedeh cekajuci.

1 Like

https://twitter.com/NWeedle/status/1666195827121872903?s=20

2 Likes