Xbox Games Showcase and Starfield Direct -11.06.2023.

Onda su još više fejlali jer niko nije zaključio da je Starfield. :grin:

Istina. I ona Fable-like muzika nije pomogla.

1 Like

Spreman cekam showcase i buduce igre

15 Likes

image

1 Like

Taman da ga raspakuješ za godinu, dve :grin:

cek jel moguce da su banavoni Mladja i profa? Dajte ljudi, nismo deca odblokirajte ih

2 Likes

Vratiće se oni, jači nego ikada :grin:

2 Likes

E jbg nisam video šta su napisali. Ako je neko video da mi spojluji.

I mene interesuje, dajte nam recite, da slučajno ne napravimo istu grešku :joy:

Jes, pa i mi da popijemo ban :grin:

da ali za godinu dana. Mislim da je prestroga kazna

1 Like

Nisam ni ja vidio što su ban popili ali ovako na neviđeno mi isto djeluje da je puno godinu dana i na štetu je foruma jer ima malo ljudi koji su svakodnevno aktivni na forumu.

Gledao sam neki video od MrMattyPlays na yt, jedna od mogućnosti na koji je on ukazso što se tiče ovog Fable tease-a je Fable kolekcija zbog onog što Spenser pomenuo da imaju kolekcije kad je bio na Kinda Funny. Svi se tada uhvatili za Gears of War kolekciju a Fable je isto mogućnost.

2 Likes

Apsolutno na stetu foruma jer su to ljudi koji su forum drzali budnim. Bacimo neke fore, malo se nasalimo i ozbiljno prodiskutujemo. @robotnjik ne bih da ti se mesam u posao ali molim te da razmotris predlog

6 Likes

Godinu dana a forum se bese gasi kada ??? Nmg da izbunarim info

Nisam ni znao da su banovani, a pogotovo na godinu dana…
Zašto nemam pojma, malo nas je i ovako i onako, svaki član fali, njih dvojica su verovatno bili najaktivniji poslednjih godina.
Nadam se da će se vratiti pre.

1 Like

Bili su najjaktivniji ali su i najviše trolovali. Retko kad nešto napišu vezano za neku igru a da nije podjebavanje. Poprilično toksičan pristup već neko vreme.
Da se razumemo, oni meni nisu smetali i nemam ništa protiv da ih admini vrate ali to je činjenica.

1 Like

Nisu jedini, mnogi su mogli biti banovani ako su to razlozi…

1 Like

5 Likes

:face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

Fino to zvuci, samo da konacno vidimo i neku next gen grafiku, makar na 5 minuta. Ostalih 2h oldgen-a mogu i da prespavam, vec imam oko 100 igara u backlogu.

Kontam da ce pokazati Gears, Fable, Forzu sigurno, dosta su uzdrmani sad posle Redfalla, glupog nastupa Phila Spencera koji preti da prevazidje i Don Matrika, bloirane akvizicije, 6x slabije prodaje… MS-u trebaju bas heavy guns.

1 Like